Tavsiye Ettiğiniz Firefox Eklentileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ve tabiii ki FlagFox :) Ziyaret ettiğiniz sitenin sunucusunun hangi ülkede olduğu adres satırında bir bayrakla gösteren çok güzel bir eklenti. Bayrağın üzerine geldiğinizde sitenin IP adresi, sunucusunun bulunduğu ülkenin adı ve uyruğu .tr gibi gösteriyor. Sağ tıklayınca da ping gibi araçlar da var.

Activity Indicator (Etkinlik göstergesi) yeni Firefox sürümlerinde (Firefox 4(2010)'dan günümüze) her sekmenin kendine ait bir activiy indicator'ı var fakat siz eski Firefox'lardaki gibi sekmeden ayrı bir activity indicator arıyorsanız Throbber Restored'ı bakabilirsiniz.

ARMA

Üyecik
FT DeepDark

Ekli dosyayı görüntüle 12777
Kendimin de kullandığım, hoş ve sade bir tasarıma sahip bu görünüm eklentisini paylaşmak istedim. Ücretsiz ve kullanımı kolaştıran bir yanı var; seçilen yazıların okunulabilirliğini arttırması başlıca iyi yönlerinden, bunun yanında bulunduğunuz sekme veya imi çok rahat biçimde ayırt edebilmemizi sağlayan renk seçimi kendisini sade ve 'cafcafsız' yapsa da sadelikten yana kullanıcılar için nefes kesici bir dizayn.
Sadece 2 renkle yakaladığı o kusursuz sadelikle kullanıcıların ilgisini çeken bu eklentiyi Firefox kullanan herkese tavsiye ederim, iyi günler.

Technohero

Asistan
Android için de bu eklentiler geçerli mi ve nereden yükleyebilirim?

Youtube dışındaki sitelerden video indirmek için önerdiğiniz eklenti var mı?

_FAUST_

Dekan
Adnlock Chrome'a kurdum ilk zamanlar güzeldi ama sonradan hiç bir halta yaramadı ben de Opera ile tanıştım ve çok güzel.:)

stat counter