Tatilinizi İnternetten Alın

Tatilinizi internetten satın alır mısınız?


  • Kullanılan toplam oy
    106

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Gezisitesi.com, tatil ve seyahat ürünlerini en uygun fiyatlarla sunmak için yeni seçenekler hazırladı. Hem tatilciler, hem de acenteler için yenilikler, bu haberde.

Gezisitesi.com, bu amaç doğrultusunda, TÜRSAB'a bağlı yurtiçi-yurtdışı destinasyonlara paket tur düzenleyen Ürün Sağlayıcı Operatör Acentelerin, ürünlerini tanımlayarak gezisitesi.com üzerinden satışa sunabildikleri bir sistem olan Acente Sistemi'ni uygulamaya geçiriyor.
Acenteler, Tatilleri İnternetten Satacaklar


Gezisitesi.com'un Acente Sistemi'ne www.kos.com.tr adresinden ücretsiz üye olan operatörler, Acente Sistemi'ne tanımlanarak online satışa açılacak paket ürünleri ile alternatif bir satış kanalı oluşturarak az maliyet ile çok çeşitli ve farklı kesimlere ulaşabilecekler.

Yeni Sistemin Faydaları


Satış işlemlerini 7 gün 24 saat online rezervasyon sistemi ile gerçekleştirebilecek olan operatörler, gezisitesi.com'un sunduğu düzenli ödeme garantisinden yararlanabilecek, kullanıcılar ödemeyi gezisitesi.com'a yapacakları için banka komisyonundan da tasarruf edebilecekler.

Tatilcilere de Duyurulur!

Acente Sistemi yalnızca operatörlere değil kullanıcılara da kolaylık sağlıyor. Acente Sistemi'nde kullanıcılar, sitenin kendilerine sunduğu karşılaştırma modülü sayesinde rezervasyon yapmak istedikleri ürünü seçerek kredi kartı bilgileri ile satın alma işlemlerini yapabilecek, online satın alma işlemleri tamamlandıktan sonra e-posta yoluyla gönderilen "voucher" ile tura doğrudan katılabilecekler.

İzleyin

Gezisitesi.com Genel Müdürü Alkın Yöney'in konuşması;

[flash=400,345]http://www.metacafe.com/fplayer/780272/gezisitesi_com_acenta_sistemi.swf[/flash]


:: Tatilinizi internetten satın alır mısınız? Ankete katılın. Yorumlarınızı belirtin.


Bilgi için: Gezisitesi.com
SDN – http://shiftdelete.net

 

emelden

Dekan
İnternet üzerinden yapılmayan bir şey kaldı mı ki? Tabi ki internet üzerinden alırım.
Ama bunun için sitenin güvenilir olması çok önemli. Ki SDN de haberini yapıyorsa muhtemelen güvenlidir.

Bu arada tanıtımı yapan beyfendinin sunumu çok kötü! Okulda dersine çalışmayan bir öğrencinin önüne bakarak özet çıkarması gibi olmuş.
 
Üst