Taşıyacak Support Öneri̇leri̇.

Bu konuyu okuyanlar

ozdemir217217

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar selam olsun. LoL de GOLD 1 oyuncusuyum. Support mainim. Oynayabildiğim herolar belirli. Lulu, Brand, Lux,Morgana ve Leona dışında heroya alışamadım. Bu heroların taşıma kapasitesi nedir? Lig atlamam adına bu herolardan hangisinde OTP olmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Arkadaşlar selam olsun. LoL de GOLD 1 oyuncusuyum. Support mainim. Oynayabildiğim herolar belirli. Lulu, Brand, Lux,Morgana ve Leona dışında heroya alışamadım. Bu heroların taşıma kapasitesi nedir? Lig atlamam adına bu herolardan hangisinde OTP olmamı önerirsiniz? Teşekkürler.
Solo sup oynama kafayı yersin, ben braumu çok seviyorum gerçekten onuda bı dene, oynayabilirsen baya iyi heti

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Lux güzel morgana da iyi ancak sennayı da bir dene hem güçlü hem çok iyi bir destek