Taşıma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

utku168

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler öncelikle merhaba 2 gün önce Samsung Galaxy s4 aldım.Apk dosyası ile oyun yüklemeye kalktım fakat android obb ye atarken bi hata veriyo : main.1060.gameloft.ANDROİD.... kopyalanamıyor aygıt yanıt vermeyi durdurmuş ya da aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir. >kopyalamayı durdur. >Bu dosyayı atla. Seçenekleri var arkadaslar başka bi oyunda daha denedim aynı sorunu verdi telefondan tasımayı denedim taşıma başarısız dedi.Şimdiden teşekkür ederim.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
İsmini kısaltarak atmayı dene. Yine olmaz ise başka bir usb portundan dene.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aradaki noktaları kaldırıp, ismini oyun.akp yap mesela kısaca..

utku168

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok ya apk dosyası değil hani android obb için com.gamelof.... vs vs o bölüm noktaları kısalttım ama gene olmadı ayrıca engelleme kapalı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Buda hata resmi

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
varsa başka bir kablo ile veya başka bir usb portu ile dene derim. Ben kısaltılmış bir isim göremedim bu arada.

utku168

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dosyanın adını bu kadar kısalttım com.gameloft.GloftA7HM

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler sorunun dosyanın adı ile alakası yok s4'ün orjinal olmayan uygulamalara engellemesi var. Bunun için google playdan ES DOSYA YÖNETİCİSİ uygulamasını indirin sonra apk dosyasını ve obb dosyasını dowland'a atın daha sonra dosya yöneticisini açın ordan dowland'dan bulun obb yi basılı tutun kes deyin ve Android/dowland 'a yapıstırın ve sorun çözüldü. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sayın SDN okuru! Allah senden razı olsun Allah ne muradın varsa versin... telefonum s4, abartısız 10 saattir (teravihe gittim ve sahur yaptım. bunların dışında :D) deneme için crazy taxi oyununu yüklemeye çalışıyorum (boyutu küçük diye) kaçkere ayrı sitelerden indirdim denedim olmadı senin yorumunu okumam lazımmış sonunda oldu çok teşekkür ederim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben es dosya yöneticisiyle attım ama apk yi tıklayınca uygulama yüklenemedi diyor bilinmeyen kaynaklardan yükleme de açık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S4 MİNİDEDE Aynı şey geçerli şahsen aynı sorun bendede var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
es dosya yöneticisi olayını anlatan arkadaşa çok teşekkürler çok işime yaradı sağolun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıphone müzik atmaya çalışyorum ı tunes den telefpnu görüyor ama atamıyorum müziklere geldiğimdede gönder butonundan telfonu görüyor ama aygıt yanıt veremeyi durdurmuş yada aygıtın bağlantısı kesilmiş yazıyor yardımcı olursanız sevinirm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben sizin dediğiniz programdan yaptım ama apk yı kurarken aynı sorunu şu şekilde diyor cihazınız play den başka uygulamaları yüklemiyor :cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen s4 mini kullanıyorum bu sorun yüzünden telefonu atacaktım duvara benimde olmuyor her şeyi yaptım netteki '!!!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler tuhaf bi sorunla karşılaştım modern combatı indirdim pcden oyunu android data dosyasına atabiliyorum ama obb dosyasına atamıyorum ama obbye yüklenmesi gerekiyo bunu ne ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah razı olsun ya yükledim sonunda şu gta vice city i s4 miniye allah senden razi olsun admin hep böyle yârdim et bize ya :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Başlığı açan arkadaş ile aynı problemi bende yaşadım yaklaşık 2 gb lık obb dosyasını bi türlü atamadım. Açıkçası buradaki çözümlerde işe yaramadı bende nacizane kendi çözümümü ileteyim; "airdroid" isimli program ile dosyayı yükleyebildim ancak. googleplay de mevcut program evdeki modem üzerinden pc ile telefon arasında bi bağlantı oluşturuyor. Biraz yavaş ama sonuca ulaşılabiliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hay Allah razı olsun sızden buyuk bır dertten kurtardınız benı.. 3 yasındakı cocuguma anlatamıyordum bı turlu sayenızde es dosya yonetıcısı ıle cozdum sorunumu. sagolun var olun....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
önce download klasörüne atıp sonra obb ye taşıyabilirsiniz note 3 de oldu..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunları ES DOSYA YÖNETİCİSİ uygulamasından mı yapıyoruz kes falan

normsj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
görsel olarak anlatır mısın kardeş yapamadım da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
download kopyaladım ordan android-obb ye kes yapıştır yaptım hata falan vermedi ama şimdi ne yapcağımı bilmiyorum yardımcı olurmusun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardeşim dediğin gibi yaptım ama androidde dowland diye bir dosya yok sadece data obb var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende s4 mini var oynadığım oyunlar modern combat 4 , batman , asphalt 8 bunlarda sorun yok fakat nova 3 ü yükleyemedim dediklerinizi yaptım fakat olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çook Basit Bİr Yöntem Arkadaşlar Dosyayı Dowlander veya başka bir dosyaya atın Sonra USB kablosunu çıkarın Dosyayı telefona atıgınız yerden kopyalayınn opp içine yapıştır diyin ben öyle yaptım oldu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
obbye atacaksı kardeşarkadaş yanlış yazmış aslında adroid/obb yazcaktı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banada olmuştu yapman gereken ; sd kartı card reader ile bilgisayara bağla, istediğin dosyayı sd karta at , sonra sd kartı telefona tak , dosyayı kopyalayıp telefon hafızasına yapıştır.
işte bukadar kolaygelsin...:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar, s4 mini kullanıyorum benzer sorun bende de var. Hafıza kartını defalarca hem telefon üzerinden hemde harici olarak formatladım, telefonu 3 kez fabrika ayarlarına çevirdim sorun düzelmiyor. Sorun şu; hafıza kartına pc üzerinden dosya attıktan sonra telefona takınca telefonun galerisinde ve müzikçalarında attıklarım görünmüyor. Ama dosyalara girdiğim zaman var. İkinci olarak veri aktarırken sürekli aygıt yanıt vermiyor yada çıkartılmış olabilir gibi bir uyarı gelip yarıda kesiliyor. Ben sorunun sd kartta olduğunu sanıyordum ama cihaz belleği üzerinden bir dosya silmek istediğimde yine aynı hatayı veriyor. Lütfen acil yardım, yoksa telefon duvarda patlayacak.