Tasarımım Hakkında Düşünceniz.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
298
Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır neyse tasarımım sizce nasıl olmuş biraz tatlı bir şeyler yapmaya çalıştım dandik olduğunu bende biliyorum çünkü Paint'den yaptım.

Ekli dosyalar

• ben.png
    ben.png
    141.7 KB · Görüntüleme: 100
Reaksiyon puanı
298
Son düzenleme:
S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Gözlük ile saçının arasında (sol köşede) siyah bir nokta gördüm, yine aynı şekilde biraz sağında da siyah nokta var. Boyama olarak da boş bıraktığın yerler var, ayrıca tam doldurmalısın ki pastel boyayla boyamışsın gibi gözükmesin.

Artı olarak... Sarı çizgiye gerek yoktu diye düşünüyorum, neden koyduğunu da merak ettim. Onun dışında, saç stili iyi olmuş ancak daha da geliştirilebilir. Hazır saç stillerine bakabilirsin. ?

Reaksiyon puanı
298
Gözlük ile saçının arasında (sol köşede) siyah bir nokta gördüm, yine aynı şekilde biraz sağında da siyah nokta var. Boyama olarak da boş bıraktığın yerler var, ayrıca tam doldurmalısın ki pastel boyayla boyamışsın gibi gözükmesin.

Artı olarak... Sarı çizgiye gerek yoktu diye düşünüyorum, neden koyduğunu da merak ettim. Onun dışında, saç stili iyi olmuş ancak daha da geliştirilebilir. Hazır saç stillerine bakabilirsin. ?
Hocam şu an editliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o sarı çizgi gözlüğün gözlük şekil olmasınmı. :D

Ekli dosyalar

• ben.png
    ben.png
    137.3 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleme:

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Benim gibi solak herhalde. Sol pazusu daha gelişmiş. ?
Sarı çizgiyi anlayamadım ama eline sağlık güzel olmuş. ?
Bende solağım ama sağ elim daha güçlü mesela arkadaşın odasında el kası için alet buldum sol da sağa göre daha zor sıkabildim. Ama gerçekten solağım. :tearsofjoy:

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Mesajı düzenlediğinde bildirim gelmediğini biliyorsundur herhalde. :)

Nasıl bir gözlük şekliymiş bu, anlamadım. Sarı çizgileri hafiften (soldan sağa) silebilirsin. Gözünün içinde boş bıraktığın yerler var. Ayrıca çizdiğin resimdeki suret, senin reeldeki suretine mi benziyor? o_Oo_O
Hocam o sarı çizgi gözlüğün gözlük şekil olmasınmı. :D
"olmasın mı?" olarak yazılmalıdır.

Reaksiyon puanı
10,560
Hayırlı olsun iyi bilirdim abi seni. Sen o kuralları öğrendiğin konuda inşallah ikimizin adını görmezsin. Ve bu cümleyi yazarken arkadan kurumuş boğazımın şarkısı geldi bu bir işaret sanırsam...
Videoyla cevap vermenin yasak olduğuna dair bir kural mı var ? ?

Reaksiyon puanı
10,560

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Biraz daha uğraşmanız lazım. Ama yine de hemen iyi bir şey çizmek kolay değil. Ressam değilsiniz ya. Avrupa Rönesans dönemi ve sonrası ressamlar gibi olamaz yani. Aynı mesela Titian gibi. Konu tarihe geldi benim yüzümden. Onun için yeter bu kadar yazmam. ?