Tarkan'ın Dönüşü Muhteşem Oldu!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Megastar Tarkan 7 yıl aradan sonra '10' adlı albümü ile müzik piyasasına damgasını vurdu. Albüm yeni çıkmasına rağmen satış ve indirme rekorları kırdı.

0001706587001-1.jpg


Megastar Tarkan'ın merakla beklenen albümü '10' çıktı. Ünlü şarkıcının hayranları bu anı bekliyormuş gibi albümü satın almaya ve indirmeye başladı. Megastar'ın konser biletleri de tükenmek üzere.

7 YILDIR ALBÜM ÇIKARMIYORDU


2010'da 'Adımı Kalbine Yaz' ile satış rekorları kıran Tarkan, o yıldan sonra pop albümü çıkarmamıştı. Bu kuralını tam 7 sene sonra bozup 10. pop albümünü bugün piyasaya süren Megastar, yine kendisinden bekleneni yaptı. İçerisinde 14 şarkının bulunduğu '10' isimli albüm, ilk gün Tarkan hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Müzik marketlerle birlikte dijital platformlarda ilk olarak sadece fizy ve iTunes üzerinden indirilebilen şarkılar, büyük beğeni topladı. Megastar, Harbiye Açıkhava konserleri serisiyle de geleneğini bozmadı.

BİLETLERİN ÇOĞU TÜKENDİ


Harbiye'de 1-2-4-5 ve 8 Temmuz tarihlerinde 'Tarkan fizy Konserleri'yle hayranlarıyla buluşacak olan sanatçının biletlerinin çoğu tükendi... Fiyatları 605 ile 82.5 TL arasında değişen biletler, internetteki kara borsa sitelerine dahi düşmeye başladı.

KENDİ ŞARKILARININ YANI SIRA USTA İSİMLERİN PARÇALARI DA BULUNUYOR

Yeni albümünde yıldızları buluşturan Tarkan'ın her renkten 14 pop şarkısının yer aldığı yeni albümü '10'da, kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu, Aysel Gürel, Nazan Öncel, Ümit Sayın gibi usta isimlerin de parçaları bulunuyor... Megastar'ın albümünde Ozan Çolakoğlu'nun da yine sihirli dokunuşları var.

7 Yıl Aradan Sonra Albüm Çıkaran Tarkan, Rekor Üstüne Rekor Kırdı
 
Katılım
22 Haz 2016
Mesajlar
23,460
Reaksiyon puanı
10,190
Puanları
113
Şu adam eskileri bir kenara koyduğumuzda belki de Türkiye'nin en iyi sanatçısı
 

_X_

Profesör
Katılım
22 Ağu 2013
Mesajlar
3,039
Reaksiyon puanı
1,534
Puanları
113
Bir kişinin sanat ifa edip sanatçı olabilmesi için uzun ve istikrarlı bir çizgi göstermesi yetmez.
Sanatını ifa ettiği sanat dalıyla, kişiliğiyle, vatanseverliğiyle, halkına olan yakınlığı ve yardımıyla , tarafsız görüşleriyle ve bunun yanında kendisini seven gönül veren takip edenlere örnek teşkil edecek hal ve hareketleriyle vb gibi kriterlerle bütünlük kazandırarak sanatçı kimliği edinebilir. İşin gerçeği budur.

Fakat ülkemiz başta olmak üzre birçok ülkede sanat ve sanatçı kavramı
çıplaklık ve cinsellik uyandıran kliplerle, küfürlü şarkılar ve atışmalarla,
2 cümle söyleyip gerisini enstrümanlarla tamamlamak, sahne şovu dansları adı altında yine çıplaklığı ön plana çıkararak ve bu dans figürleriyle ahlaksız hareketlere girip çoluk çocuk demeden onların erkenden yanlış yetilmelerine sebebiyet verererek, magazin alemlerine çıkıp zil zurna sarhoş olup yetmediği gibi pişkin pişkin haller kavgalar ve ropörtajlar vererek,
çorap değişir gibi sevgili yaparak veya eş değiştirerek ve daha beteri uyuşturucu madde kullanarak öne çıkmaktalar ve bu yaşadıkları düzenide sevimli, hoş bir durummuş gibi göstermekteler.

Bunun ilginç yanı ise, bu kişiler kendilerini sanatçı diye yaftalamakta yetmediği gibi tv kanalları ve gazeteler yine gazetelere bağlı yazar gurupları bunları sanatçı olarak lanse etmekte ve izleyicilere bunu kabul ettirmeye çalışmaktalar.


Sanatçı dediğiniz insanlar askerlik için ülkeden kaçmasına yahut uyuşturucu madde kullanmasına hoş bakılıyor ve normalden sayılıyorsa kusura bakmasın kimse ama ya sanattan anlamıyorsunuz ya bir baba anne abi abla değilsiniz yahut toplumsal görgü ve ahlak kurallarından yoksunsunuz.
 

penguin

Profesör
Katılım
11 Haz 2009
Mesajlar
3,495
Reaksiyon puanı
201
Puanları
63
Türkiye'de kazan ABD'de ye. Akıllı adam. Ses ve yorum güzel, kişilik ve karakter sıfır. Ve sıfır matematikte yutan elemandır.
 
Üst