Tarayıcılarda Güncelleme Var

Bu konuyu okuyanlar

xvolvox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Opera
operajl1.png

Adım adım 9.25’e yaklaşmakta olan Opera hedefine biraz daha yakınlaşarak 9.23 beta sürümünü yayınladı...

İndirmek için tıkla

Avant

Avant da son sürümü olan Avant Browser 11.5 Build 18 sürümünü yayınladı...

İndirmek için tıkla

byfelidae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xvolvox dedi ki:
Opera
operajl1.png

Adım adım 9.25’e yaklaşmakta olan Opera hedefine biraz daha yakınlaşarak 9.23 sürümünü yayınladı...

Avant

Avant da son sürümü olan Avant Browser 11.5 Build 18 sürümünü yayınladı...
Haber için teşekkürler :)

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Benimki neden güncellemiyor acaba halen? :^)

20070809021227fz4.gif

Son sürüm opera kullanıyorsunuz diyor güncelleştirmeleri kontrol ettiğimde de. :L

xvolvox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar operanın beta sürümü olduğunu belirtmeyi unuttum az sonra eklerim...

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Haber güzel ancak hiç opera kullanmadım explorer ve firefox yüklü sizce operayıda kurmalımıyım internette çok işim oluyor genelde :)

xvolvox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Opera'yı kurup kurmama sana bağlı tabi ama Opera'nın da çok iyi bir tarayıcı ama yine de firefox...

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xvolvox dedi ki:
Opera'yı kurup kurmama sana bağlı tabi ama Opera'nın da çok iyi bir tarayıcı ama yine de firefox...

emek istediğinizi anladım :) ancak bnm bir çok internet sayfalarıyla işlerim oluyor bir yandan firefox bir yandan explorer çalıştırıyorum ancak explorer'ı iptal edip yerine operayı kurmayı düşündüm operayı denemediğimden ve çewremde pek göremediğimden vazgeçtim kursam pişman olmam dimi :)

xvolvox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten firefox ile Opera arasında bir çok benzer özellik mevcut firefoxdan memnunsan operadan da memnun kalacağını düşünüyorum diğer arkadaşlarında fikrini al ondan sonra kararını ver dilersen...

Ayrıca buradaki linki de bir kontrol et istersen...

xmenac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
opera ie ve firefox un bi kaç yıl sonraki hali daha önceleri ücretli olduğundan kullanmıyordum ama ücretsiz dağıtılmaya başladığından beri kullandım ve gerçekten de diğer iki tarayıcıdan da kat kat üstün olduğunu söyleyebilirim.kullanım stili biraz mozilla browser ı anımsatıyo sanırım bu kadar göz ardı edilmesinin en önemli nedeni open source olmaması ve bir dönem ücretli sunulması

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaa bnmki güncelleme vermedi daha dün yükledim elle güncelleme yapabiliosam nerden yapcam :)

iol99

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bu beta sürüm olduğu için güncelleştirmiyor galiba. Yardıma girersen orda "güncelleme için denetle" seçeneği var ona tıklarsın. Benimki de güncelleştirmedi. Son sürümü kullanıyorsunuz diyor :)

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
thunderbird 2.0.0.6 çıkmış duyurulur ben yeni duydum

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iol dedi ki:
Bu beta sürüm olduğu için güncelleştirmiyor galiba. Yardıma girersen orda "güncelleme için denetle" seçeneği var ona tıklarsın. Benimki de güncelleştirmedi. Son sürümü kullanıyorsunuz diyor :)

Bendede son sürüm kullnıyorsunuz diyor gerek yokmuş güncellememe :)

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
4 tane kullanmak güsel İE7 olmassa firefox firefox olmassa opera opera olmassa safari :p