Tanklar, Suriye sınırından Yunanistan sınırına kaydırılıyor

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Türk Silahlı Kuvvetleri, Yunanistan sınırına tank sevk etmeye başladı.
Suriye sınırındaki Hatay'ın Reyhanlı ve Kumlu ilçelerinde konuştu tanklar, tırlara yüklenerek Edirne istikametine doğru yola çıktı. Yaklaşık 40 tank yüklü iki tır konvoyu bugün öğleden sonra Suriye sınırından ayrıldı.

Konvoyun İskenderun limanından trenle Edirne'ye sevk edilmesi bekleniyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu Devirde Avrupa'lı bir ülkeye böyle tank tüfek girebileceğimizi sanmıyorum. Sadece Gövde gösterisi yapıyorz işte.

Bir savaş olsa karadan atacaklarımız veya F16 ile vuracaklarımız anca iş yapar zaten hemen 2-3 saat içinde araya diğer devletler girer. NATO üyesi iki ülkeninde birbirini vurabileceğini sanmıyorum.
Bahane ile herkes hem Yunanistana hemde bize silah gemih uçak flan satıyor işte...

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Bu Devirde Avrupa'lı bir ülkeye böyle tank tüfek girebileceğimizi sanmıyorum. Sadece Gövde gösterisi yapıyorz işte.

Bir savaş olsa karadan atacaklarımız veya F16 ile vuracaklarımız anca iş yapar zaten hemen 2-3 saat içinde araya diğer devletler girer. NATO üyesi iki ülkeninde birbirini vurabileceğini sanmıyorum.
Bahane ile herkes hem Yunanistana hemde bize silah gemih uçak flan satıyor işte...
Bence de uygulamaya geçmeyiz ama bunların yapılması gerekiyor yunanistan sınırları zorluyor artık