Soru Tanımadığın kişilerden sürekli "live" daveti almak

Bu konuyu okuyanlar

gorkfi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Herkese merhaba,
son 1 aydır sürekli takip etmediğim ve beni takip etmeyen kişilerden canlı yayına katılma daveti geliyor. Bildirimlerim kapalı olduğu için uygulama girince bildirimler kısmında sonradan fark ediyorum bu davetleri. Üst üste farklı ya da aynı kişiden 2-3 kez istek gelmiş oluyor. Hesabımı gizliye aldım bir süredir ama hala baktığımda bildirim kısmında bu davetler gelmeye devam ediyor. Sebebini bilen veya çözümünü bilen varsa paylaşır mı?
Fotoğraflarını da yüklemeye çalışacağım nasıl bir şey olduğunu görülmesi açısından

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Ayarlardan güvenlik > giriş hareketlerine bak. senin telefonundan başka bir telefon varmı diye kontrol et

gorkfi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ayarlardan güvenlik > giriş hareketlerine bak. senin telefonundan başka bir telefon varmı diye kontrol et
Ona bakmıştım sadece benim cihazımdan ve benim şehrimden kendi girişlerim var. Şifremi de değiştirmiştim fakat hâlâ devam ediyor.

gorkfi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu bir tek benim başıma mı geliyor acaba? Yok mu bilen sebebini? Biriyle mi karıştırıyorlar acaba adımı o yüzden mi oluyor dersiniz? :(:rolleyes::rolleyes: