Tamirmi, yeni telefonmu

mehmet yasin

Öğrenci
Herkese merhaba,

3.5 yildir Samsung s8 kullaniyorum, yeni cihaz arayisindaydim ama fiyatlar gözümu korkutuyor. 1100 TL maliyetle ekran ve batarya degisimi yapip 2 3 yil daha kullanabilirmiyim yoksa değmez degistireyimmi? Oyun oynamiyorum, mail ,sosyal medya ve video izleme. Fotoğraf bile cok fazla çekmem. Stabil kalsin yeter bana.

Herkese merhaba,

3.5 yildir Samsung s8 kullaniyorum, yeni cihaz arayisindaydim ama fiyatlar gözümu korkutuyor. 1100 TL maliyetle ekran ve batarya degisimi yapip 2 3 yil daha kullanabilirmiyim yoksa değmez degistireyimmi? Oyun oynamiyorum, mail ,sosyal medya ve video izleme. Fotoğraf bile cok fazla çekmem. Stabil kalsin yeter bana.
Yeni telefon almanı tavsiye ederim.

_Zaur_

Dekan
Batarya ekran alıcam dedin ya. Alma Hiçbirini paranı havaya savurma tamir edip satmakla.

Sat o paranı da üstüne ekle direk güzelinden telefon al.

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Mart gibi 4 yaşını dolduracak zaten S8 bir 2-3 yıl daha idare etmesi biraz zor ama günlük bir kullanıcıya yeter gibi. Ama imkan varsa değiştirin gitsin, fiyatlar günbegün artıyor çünkü.

Fakehero

Profesör
Hafızası ne kadar o önemli. Bu arada ekranın camı kırık ve çalışıyorsa sadece batarya değiştirsen yeter. Ben S7 edge kullanıyorum ve 4 yıl olacak telefonun hafızası yetse 1-2 yıl daha kullanırdım.

Sibraius

Profesör
Herkese merhaba,

Yeni telefon almanı tavsiye ederim.

ikakbay

Öğrenci
amiral gemisi iyidir, eğer paran 6bin tl civarında ise sat, yoksa tamir ettirmek daha iyi olacaktır. çünkü yaptırsan bile o telefon en fazla 1500 tl eder.

ThorJ

Profesör
3.5 yildir Samsung s8 kullaniyorum, yeni cihaz arayisindaydim ama fiyatlar gözümu korkutuyor. 1100 TL maliyetle ekran ve batarya degisimi yapip 2 3 yil daha kullanabilirmiyim yoksa değmez degistireyimmi?
Samsung S8 çıkalı 3.5 sene oldu dediğiniz gibi, şahsen ben kesinlikle o cihaz için 1.1k harcamazdım. Kesinlikle (eğer bütçem var ise) yeni bir cihaz alırdım.