Tamı tamına 8 gündür sigara içmiyorum

Bu konuyu okuyanlar

1berkay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hiç içmemek konusunda kararlı ol, spor yap düzenli olarak.
İlerde göreceksin, "vay be iyi ki bırakmışım" diyeceksin..

KovboyBey

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Evet forum tamı tamına 8 gün oldu . Suda 40 saniyede tıkanıp kalan ben 2 dk boyunca nefesimi tutabildim . Ani inmeler oluyor . Deli gibi iştahlandım ama deli gibide spor yapıyorum . Beni motive edecek ve işime yarayacak şeyler söyler misiniz içmeyim şu mereti ?
(Yaş 16 , tam 1 senedir içiyorum 7 aydır düzenli . )
En iyisi icmemek ictirmemek icme ictirme!
Mesaj otomatik birleştirildi:

UZAK DUR ! yaptığının bir anlamı kalmaz bu sigarada onun kılıflı olanı ((=
Abi yasin kac acaba merak ettim

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
427
İçmeyin hocam sağlığınız için sigaraya bir ağızlık takın ağzınızda tutun sanki içiyormuş gibi yapabilirsiniz sigarayı bırakan çoğu insanın yaptığı bir şeydir sigarayı bırakan insanlarda kilo artışı olabilir spor yapmayı ihmal etmeyin sebebi ise ağızınızın bir şey aramasıdır spora başlarsanız kilo artışından'da kurtulursunuz.

Whynot01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
İçmeyin hocam sağlığınız için sigaraya bir ağızlık takın ağzınızda tutun sanki içiyormuş gibi yapabilirsiniz sigarayı bırakan çoğu insanın yaptığı bir şeydir sigarayı bırakan insanlarda kilo artışı olabilir spor yapmayı ihmal etmeyin sebebi ise ağızınızın bir şey aramasıdır spora başlarsanız kilo artışından'da kurtulursunuz.
Zaten fitness yapıyorum spor yaparkende içiyordum etkisini görmedim açıkçası sadece zararlı diye bırakmak istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet forum tamı tamına 8 gün oldu . Suda 40 saniyede tıkanıp kalan ben 2 dk boyunca nefesimi tutabildim . Ani inmeler oluyor . Deli gibi iştahlandım ama deli gibide spor yapıyorum . Beni motive edecek ve işime yarayacak şeyler söyler misiniz içmeyim şu mereti ?
Edit : puro içsem ayda 1 veya boş olduğum zamanlar iyi bir fikir mi

Son düzenleme:

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
4 ay 8 gündür içmiyorum :D isteyen bırakabilir çok kolay .... yok aklıma geliyor başıma vuruyor agresif oluyorum tamamen hikayeeeee ...

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,911
İçecekler iç onun yerine. Gazoz hoşaf kahve iyi olur.

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,593
Madem ki bu zararlıysa bu ot olarak bize filizleniyooor, topragın içinde. Eeeğğ? Topragın içinde. Madem ki bu haramsa Allah-u Teâlâ onun gücü kudreti yok mu bunu kurutmaya, bunu yok etmeye? ?
tütün faydalı olarak da (galiba) kullanılıyor. içmek için değil yani.