Tam takım samsung alacam acaba abartımı ama. 5 yıl kullanacam

Aksesuarları alayım mı

  • Evet

  • Hayır


Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Hjkjkk

Üyecik
Note 9. 5.699
Galaxy watch. 2.199
Samsung curved monitör. 850
İkili kablosuz sarz standı. 799
Gear iconx 2018. 799
Gear vr with controller. 699
Dex pad. 400
1020 mah powerbank. 250
Spigen nano liquid x2. 155
Spigen 360 thin fit. 150

Toplam= 12.000 tl
 
Hocam Samsung bağış falan mı yapıyorsunuz öne öyle ne gerek var tüm setlerine hadi saatini anlarım kılıfla ekran koruyucu da tamam da monitör ne alaka bilgisayar için daha iyi şeyler var kablosuz şarj işi Başda başına para tuzağı saten ha üstüne koymuşsun ha 2 saniye ayırıp takmıssın type A olsa anlarım hadi yönü falan var uğraştıyor ama bu type c yani Apple gibi her türlü giriyor
 

Tttunahan

Profesör
Yasaklı
Bu tarz kulaklıklar daha henüz yeterli seviyede gelişmediği için ses kalitesi olarak 100 tl lik kulaklıklardan daha berbatlar.
İşlevsellik olarak çok iyiler ayrıca ben ses kalitelerinin kötü olduğunu düşünmüyorum çok iyi olmasada yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum airpods hariç
 

epsilon06

Profesör
İnşallah ciddi değilsinizdir:) Yani tamam paranız olabilir ama yazık günah ya böyle israf etmeyin o paraya telefon+bilgisayar alsanız çok daha mantıklı ona bile çok da neyse:) Araba parası resmen:eek:
 
Hayır yani bu ekipmanlar alınacaksa 250 liraya çok daha iyi bir powerbank 800tl ye muazzam kulaklıklar 850 tl ye çok daha iyi monitörler bulunabilir.
 

BHA

Hasta siempre, Comandante!
Yönetici
İçerik Ekibi
Super Moderator
Bence Samsung için değmez.
 

BHA

Hasta siempre, Comandante!
Yönetici
İçerik Ekibi
Super Moderator
O zaman ankette neden evet işaretlediniz?

Aksesuarları severim, marka önemi olmadan. Ama Samsung telefon almanı önermiyorum. Bu fiyata Apple Watch, Iphone x ve Airpods alabilirsin. Ben şuan 3'lü seti kullanıyorum ve 9 bin'e almıştım zamanında.
 

kmurat

Dekan
O kadar aksesuar ne işe yarayacak ? Bütün gün yüzüne gözüne bir şeyler takılı olarak mı gezeceksin ? Sadece telefonu al yeter. Hatta 1000 liralık bir telefon al, o da aynı işi görür. Zamanla ikiside eskiyecek ve çağın gerisinde kalacak. Anlamıyorum, insanlar neden benim gibi cimri olamıyorlar ?
 

Son mesajlar

Üst