Tam ekranmı tam penceremi

Bu konuyu okuyanlar

Pc_HaStAsI35

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Arkadaşlar merhaba ben oyunlarda genelde tam ekran kullanıyorum tam ekran kullanmamın nedeni youtube ve diğer forumlardan aldığım bilgiye göre tam ekran daha çok performans verirmiş her neyse bugün tam pencere modunda deneme yaptım ve oyunda daha fazla akıcılık ve fps artışı oldu şimdi merak ettiğim hangi mod kalsın ve tam pencerede neden daha fazla akıcılık ve fazla fps aldığımı açıklarmısınız çözünürlük ayarlarım her zaman 1920x1080

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
Bende bilmiyorum ama oyunlar kastıği zaman pencere moduna alıp pencereyi biraz küçültüyorum oyun daha akıcı oluyor

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Tam pencere tam optimizasyon demek aynı zamanda

kaslıördek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba ben oyunlarda genelde tam ekran kullanıyorum tam ekran kullanmamın nedeni youtube ve diğer forumlardan aldığım bilgiye göre tam ekran daha çok performans verirmiş her neyse bugün tam pencere modunda deneme yaptım ve oyunda daha fazla akıcılık ve fps artışı oldu şimdi merak ettiğim hangi mod kalsın ve tam pencerede neden daha fazla akıcılık ve fazla fps aldığımı açıklarmısınız çözünürlük ayarlarım her zaman 1920x1080
her bilgisayara göre değişkenlik gösterir.

SnapshotMe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim bilgisayarımda tam ekran modu daha iyi fps veriyor tam pencere modunda fps düşüşü ve takılmalar fazla oluyor tam pencere daha iyi performans veriyorsa tam pencere modunda oyna benchmark yaparak da ayrıntılı bir şekilde fps i görebilirsin

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
tam pencere ne demek ? pencereli mod'dan mı bahsediyorsun. Eğer fullscreen'de performans sorunları yaşıyorsan bunun için uygulama kısayolundaki şu ayarı deneyebilirsin:
1603149741063.png

Bunu etkinleştirmek belki fayda sağlar