Tam Ekran Pencere Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

jZCaglar

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Sorunum şu açtığım her pencere tam ekran açılmıyor Bilgisayarım,Belgelerim,İnternet Explorer herşeyi yani hepsini eksiksiz nası tam ekran açılabilir yapabilir bilen varsa ;)

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Tam pencere yapmak istediğin pencereleri bir kere açıp tam ekran yap ve sonra kapat. Daha sonra tekrar aç ve hepsi tam ekran olarak açılsın.

Bu arada herhangi sorun hakkında yardım istediğinizde yardım başlığı yerine sorunu belirtecek bir başlık kullanırsanız daha iyi olur.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
chimera'nın dediği olmazsa

Shift tuşuna basılı tutup pencerenizi açın. Büyütün kapayın ve tekrar açın..

suley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok arkadaşlar, olmuyor. Ne yazık ki ben tam ekran i.e sorununu sürekli yaşıyorum ve bu ve benzeri tarifler işe yaramıyor. Mozilla bu sorunu nasıl çözmüş bilemiyorum. Onda böyle bir sorun yok.

BeyaZayeB

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Yok arkadaşlar, olmuyor. Ne yazık ki ben tam ekran i.e sorununu sürekli yaşıyorum ve bu ve benzeri tarifler işe yaramıyor. Mozilla bu sorunu nasıl çözmüş bilemiyorum. Onda böyle bir sorun yok.

İnternet Explorer ı açtığın kısayol a sağ tıkla özelliklere tıkla ve kısayol bölümüne geç. Aşağıda çalıştır kısmından tam ekran modunu seç ve uygula.
Sorun düzelecektir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben ekranı bilmeden tam ekran yaptım şimdi düzeltmek istiyorum ama olmuyo nası olcak o eğer facen warsa burakakar2133 yazıp istek at ordan mesaj at bana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilgisayarda bir oyun açtığımda tam ekran olmuyo video ayarlarını denedim gine de olmadı oyunu açıyorum yanlarda siyahlıklar var lütfen yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde bir sorunum var.. windows ta bulunan tüm pençelere görev yöneticisi, bilgisayarım, belgelerim vb tüm pencereler yaklaşık dört beş saniye sonra aktif durumdan pasif duruma geçiyor.. sanki pencerenin dışına tıklamışım gibi.. virüs taraması yaptım sorun yok görev yöneticisine bakıyorum değişik bir programda yok sebebini bir türlü çözemedim... şu yazıyı yazarken bile beş altı kere tıklamak zorunda katım sayfaya tekrar seçerek yazıma devam ettim yardımlarınızı bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim bilgisayarımda (leptop) oyun açıldığında tam ekran oluyor ama eskinden yarım ekrandı. Bunu nasıl yine yarım ekran yaparım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim de başıma gelmiş ve ne yaptıysam başaramamıştım. Bilgisayar ile ilgili her öğrendiğim bilgi gibi bunu da sonradan ve tesadüfen öğrendim.
Nasıl yapacağını tarif ediyorum:
- bir kaç farklı pencere aç (explorer, bilgisayarım, word vs..)
- görev çubuğundaki başlıkları ctrl tuşunu basılı tutarak en az iki tanesini seç
- daha sonra seçtiğin pencerelerden bir tanesini pencerenin sağ üst köşesindeki tam ekran düğmesiyle tam ekran haline getir.

bundan sonra yeni açtığın her pencere tam ekran modunda açılacaktır.

VenatoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pencelereri shifte basılı şekilde açıp büyütüp kapatın sonra geri açın çözülmesi lazım... çözülmüyorsa işin altında başka bir bit yeniği vardır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnmde internet explorere giriryorum ama alt ve üst taraf gözükmüo oku yukarı çıkınca köşede çarpı çıkmıo altta başlat gözükmüo yardım edin!!!!