Tales from Earthsea

Bu konuyu okuyanlar

Torn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yerdeniz Öyküleri<br /><br />Uzak, uzaklarda bulutların da ötesinde<br />batan güneşe doğru<br /><br />Bir şahin tek başına uçuyor<br />rüzgârda süzülerek<br /><br />Onun haykırışını duyuyorum<br />çok ama çok üzgün olmalı <br /><br />Sakin bir rüzgârda süzülerek<br />bir şahin tek başına uçuyor<br /><br />Kanatlarını çırpıyor<br />bomboş gökyüzünü kucaklıyor<br /><br />Sakin bir rüzgârda süzülüyor<br />dur durak bilmeden<br /><br />İçindeki şeyi yüreğimin<br />bilemez hiç kimse<br /><br />İşte bu yürek<br />tıpkı bir şahininki gibi<br /><br />İçindeki şeyi yüreğimin<br />bilemez hiç kimse<br /><br />Bomboş gökyüzündeki yalnız şahin<br /><br />Bomboş kır yollarında<br />tek başıma yürüyorum<br /><br />Sen de benimle birlikte yürüyorsun<br />her zaman oradasın<br /><br />Senin yalnızlığını anlıyorum<br />çok yalnız olmalısın<br /><br />Cırcır böcekleri<br />çayırlarda fısıldaşıyor<br /><br />Orada benim yanımda yürüyorsun<br />o yolda benimle yürüyorsun<br /><br />Ama bir kelime bile etmiyorsun<br />ağzını hiç açmıyorsun<br /><br />İçindeki şeyi yüreğimin<br />bilemez hiç kimse<br /><br />Kendi yolunda yalnız yürüyen<br />bu yüreğin içindekini<br /><br />İçindeki şeyi yüreğimin<br />bilemez hiç kimse<br /><br />Her daim yalnız olan<br />insanın kederi<br /><br /><br />Kaynak:Tales from Earthsea den alıntılanmıştır. %(<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=tMswzfuEp6o

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
teşekkürler Torn çok güzel bir paylaşım ^^

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Yerdeniz Öyküleri, oldukça başarılı yapıtlar. Türkçeleştirilmiş halleri de oldukça başarılı. Okurken gerçekten keyif alıyorsunuz.

Torn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayao Miyazaki'nin her her filmi ayrı bir başyapıt benim için.
Fakat bu son "Tales from EarthSea" beni çok fazla etkiledi.
Zaten youtube açılsada eklediğim videosunu izleyebilseniz..

kullanıcı

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler Torn, güzel bir paylaşım. Ellerine sağlık. ^^