Soru Taksitli alışverişimin kalan taksitlerine nereden bakacağım?

Bu konuyu okuyanlar

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Trendyoldan taksitli olarak alışveriş yaptım. Taksitlerimin tutarlarına ve kalan taksit süreme bakmak istiyorum. Ziraat bankasını kullanıyorum. Nereden bakacağım? Uygulamada kalan taksitlere bakabileceğim bir kısım göremedim.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Tam bilgim yok ama bunu banka ile görüşmeniz gerekiyor diye biliyorum.Çünkü taksit dediğiniz şey bankanın kontrolündedir,aslında banka satıcıya ücreti peşin verir,veridiği ücreti sizden taksidi ile birlikte faizini alır.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Tam bilgim yok ama bunu banka ile görüşmeniz gerekiyor diye biliyorum.Çünkü taksit dediğiniz şey bankanın kontrolündedir,aslında banka satıcıya ücreti peşin verir,veridiği ücreti sizden taksidi ile birlikte faizini alır.
Evet trendyol da öyle dedi ama uygulamadan vs. görmem gerekmiyo mu? Normalde sonradan taksitlendirdiğimde mobil bankacılıkta çıkıyodu ama direkt taksitli alışveriş yaptığımda gözükmüyor.

kosi

Doçent
Reaksiyon puanı
401
Evet trendyol da öyle dedi ama uygulamadan vs. görmem gerekmiyo mu? Normalde sonradan taksitlendirdiğimde mobil bankacılıkta çıkıyodu ama direkt taksitli alışveriş yaptığımda gözükmüyor.
Tekrarlıyorum,taksit banka ile ilgili.Trendyol parasını bankadan alır artık o malı satmıştır seninle işi bitmiştir.Taksit senle banka arasında bir mevzu,taksitlerini trendyolun takip etmesi saçma çünkü onu ilgilendirmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama direkt taksitli alışveriş yaptığımda gözükmüyor.
Bu kısım hakkında bilgim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim.Normalde ne olursa olsun taksidin mobil bankacılıkta gözükmesi gerekir diye düşünüyorum.Elbet bir açıklaması vardır,bunun için müsteri temsilcisiyle arkadaş olmaya hazır olun çünkü taksitler bitene kadar her olayda onu aramak zorunda kalacaksınız?

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Hesap extresi gelmiyormu Orada da yazar.

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Arkadaşlar kart menüsünde provizyondaki işlemlerde gözüküyormuş. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

ExTaZY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bugün halkbankasındaki taksitli alışverişime bakmaya çalıştım sanalkart ile almıştım sistem o kadar saçma ki kafam karıştı.