Taksim Meydanı'na da tanzim satış noktası kuruldu

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zambaklar

Asistan
Reaksiyon puanı
45
İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Taksim Meydanı'na kurulan tanzim satış noktasından alışveriş yapanlar memnuniyetlerini dile getirdi, Cumhurbaşkanı'na dua etti.

65892

Gezi Parkı'nın Taksim Meydanı tarafında oluşturulan tanzim satış noktasına, sabah saatlerinde belediyenin mobil araçlarıyla getirilen ürünler, görevliler tarafından tezgaha titizlikle dizildi.

Vatandaşlar ise tanzim satış noktasında uzun kuyruklar oluşturdu. Kuyruğa giren vatandaşlar saat 10.00'da sırayla alışveriş yaptı.

TÜKETİCİ MEMNUN
Vatandaşlardan Muammer Köse, bu uygulamadan memnun olduklarını belirterek, "Büyük bolluk, ne güzellik. Millet bol bol yiyecek. Her yere kurulacak bunlardan. Fiyatlardan memnunum. Bedava. Aynı yaz fiyatları gibi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkanı Binali Yıldırım'a Allah uzun ömürler versin." dedi.

Sevim Yütük ise uygulamayı hayata geçirenlere teşekkür ederek, "Çok memnunum. Bu sistemi getirenlerden Allah razı olsun. Normalde 25 liraya ben bu kadar şeyi alamazdım. Her şeyden aldım. Bunları pazardan ya da marketten alsaydım 70-80 lira tutardı. Artık burayı tercih edeceğim. Reisimizden de çok memnunuz." ifadelerini kullandı.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
marketlerle aynı fiyata satışa sevinip saatlerce kuyrukta takılmaya sevinenler varmış... pahalı olsada memnun olurlardı...

---- Mesajlar birleştirildi ----

enayi yerine konuyorlar vede bundan memnunuz diyorlar saatlerce kuyrukta çile çekmeye bayılırlar... fiyatlar marketlerle aynı sazan.avi yıllarca tüp kuyruğunda bekledik ekmeği karneyle aldık diye ağlaşırlardı şimdi aynı şeyi koşa koşa yapıyorlar...

Son düzenleme:

zambaklar

Asistan
Reaksiyon puanı
45
"15 Temmuz gecesi demokrasiye sahip çıkmak yerine ATM ve marketlerde kuyruklar oluşturanlar, tanzim satış kuyruğundan şikayetçi."

Tespit gibi tespit...

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
ATM ve marketlerde kuyruklar oluşturanlar, tanzim satış kuyruğundan şikayetçi." diye sallayan troll anca salla bot... iftira at ancak...

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Ülkenin düştüğü kötü durumdan bile kendilerine pay çıkarmaya çalışıyorlar. Adamlar manipülasyon ustası olmuşlar. :D

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Dünki uyarı üzerine huzur bozucu tartışma açıkarma ve siyaset den dolayı arkadaşımız bir süre yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...