Takımını Kur Turnuvaya Katıl [Valorant]

Turnuva yapılsın mı?

• Evet

• Hayır

• Diğer (Belirtiniz)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
sdn_turnuva.png

SDN Forum olarak Valorant Turnuvası düzenlemeyi kararlaştırdık. Eğer sizlerde katılmak isterseniz 5 kişilik takımınızı kurarak turnuvaya katılabilirsiniz.

Turnuva sonucunda kazanan takım ShiftDelete Kupası (SDN Bardağı) kazanacak ve takımın oyuncularına 1'er tane hediye edilecektir.

Not : Turnuva katılım ayrıntıları ve kuralları ilerleyen günlerde belirlenecek ve size duyurusu yapılacaktır.

Son düzenleme:

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,979

SDN Forum olarak Valorant Turnuvası düzenlemeyi kararlaştırdık. Eğer sizlerde katılmak isterseniz 5 kişilik takımınızı kurarak turnuvaya katılabilirsiniz.

Turnuva sonucunda kazanan takım ShiftDelete Kupası (SDN Bardağı) kazanacak ve takımın oyuncularına 1'er tane hediye edilecektir.

Not : Turnuva katılım ayrıntıları ve kuralları ilerleyen günlerde belirlenecek ve size duyurusu yapılacaktır.
İyi bir bilgisayarım olsaydı keşke... :(

Oynayacak arkadaşlara bol şans.

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
Katılmak isterim, bana ulaşabilirsiniz takım kurmuş olan varsa

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Aynen kandıramazlar bizi be.

Valorant Kaç gb'tı? Akşam eve gidince indirmeye bırakırım.
Bilmem. Bende oynamadım ? Yalniz ram yetmezse 8 10 gb ramde indir ??
İnternet kafe haricinde hayatımda hiç belkide çevrimiçi oyun oynamamışımdır... Hep çevrimdışı oyunlara bakmışımdır. :( Ama sırf sdn için indireceğim :D
Ilk elenen takımda olmak istersen senide bekleriz hocam ? Parazitler mi koysak adımızı ?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Katılacak olanlara bol şans.

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
valopro takımı kuracağım katılmak isteyen özel gelsin(sadece haftasonları valorant oynuyorum)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Valorant tarzı oyunları sevmiyorum, bi ara EU4 turnuvası yapın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ah, keşke iyi bir bilgisayarım olsaydı. Teklifini reddetmek zorundayım. :(
Hiçbir mesajı beğenmiyorsun, özellikle benimkini beğeniyorsun :D
İlginç

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
katılmak isterdim ama gittim haksız yere hwid yedim ama ne güzeldi diadım haa hepiniz gg ez wp :D

QuietTouch

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Ben şimdiden adresimi atayım hediyeyi kazanan kişi belli nasıl olsa :D :D Umarım güzel olur. Dört gözle detayları bekliyorum.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Valorant öğrenmek için videolara şöyle bir bakayım en iyisi, yoksa takımımı batırırım :(
zor o iş ben 2 haftada mekanikleri anca çözdüm 6-7 aydır oynuyorum artık 30 kill aşağısı aldığım yoktu ama 1 karaktere odaklanabilirsin

edit: 2 haftada bütün karakterleri öğrendim

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
zor o iş ben 2 haftada mekanikleri anca çözdüm 6-7 aydır oynuyorum artık 30 kill aşağısı aldığım yoktu ama 1 karaktere odaklanabilirsin
Hiç volarant oyanamadım.Silahların kontrolü nasıl sizce?Mesela ak kadar sekme oranı yüksek bir silah var mı?

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044
Hiç volarant oyanamadım.Silahların kontrolü nasıl sizce?Mesela ak kadar sekme oranı yüksek bir silah var mı?
vandal ama ak kadar sekmiyor m4a4 benziyor m4a1-s ede phantom benziyor odin var m249 gibi
operatör var awp gibi tek atıyor ayak dışında ama çok hantal marshall var ssg08 ile aynı
ghost usp-s aynı ama ghost bi tık daha az sekiyor hsye daha odaklı sheriff ve deagle benzer deagle ama bin kat daha hızlı ama sheriff aim alması daha rahat biraz aimin varsa ben bomba yok onun yerine karakter yetenekleri var spectare ve stinger hafif makanila lılar benziyor
bucky ve judge de pompalılar
classic aynı p250
frenzy cz 75 aynı
ares var negev ile aynı

benzerlikler bunlar bide ekonomi nasıl yapılır diye yarın yada akşam gibi mini rehber hazılayabilirim isterseniz tabii. Vede karakter yetenek kullanım nelere işe yarar ve ne zaamn kullanılır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım oyun kolu ile oynanmıyor değil mi? Klavye ve mause ile sadece..?
evet maalesef