Takas Htc..

rCpkSk

Asistan
Htc Wildfire S 3 aylık telefonu kullanmaktayım. Sony Ericcsonn Neo V ile takas edeceğim üste 150 tl vermem mantıklı mı ? .s

rCpkSk

Asistan
ama kimse oralı olmuyor nedense :S oda 3 aylık telefon buda 3 aylık telefon :S neden herkez çıkarcı olmuş ki anlamıyorum :S

rCpkSk

Asistan
2 telefonda faturalı :S bende karşıda ki memnun olsun diye 150 tl vereyim diyorum :S

t.simsek93

Üyecik
bence ver gitsin kardeş...bu htc'ye android 4.0 gelmiycek sanırsam tam emin değilim ama şu anda neo v de 4.0 var ve neo v kullanıcıyım gayette memnunum....

technomind

Profesör
Onursal Üye
zarar derken, neden zarar edeceğin bir telefona para veriyorsun ki.. kafa kafaya takas et yada fiyatını düşür...

rCpkSk

Asistan
zarar derken, neden zarar edeceğin bir telefona para veriyorsun ki.. kafa kafaya takas et yada fiyatını düşür...
kıyaslama yapınca s.e. daha kaliteli ve daha iyi yanlışım yoksa + 4,0 ics se ye gelecek wildfire s e gelmeyecek gelse bile 1 yıl sonra :D zarar şundan yana telefonun fiyatları aynı ama ben karşıdaki insanı memnun etmek için para veriyorum zararım bu.

technomind

Profesör
Onursal Üye
neden başkasını memnun etmek için kendini zarar zokuyorsun ? bence yapma böyle birşey.

pcwolf

Dekan
Parayı sen teklif ettiysen 150den aşağı inmez karşı taraf, o teklif ettiyse düşürebildiğin kadar düşür:)