Taha Duymaz yeterince fakir olmadığı için linçlendi ve hesabı kapatıldı

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Son zamanlarda yemek videoları çeken ve Youtube kanalında paylaşan Taha Duymaz, maddi durumu iyi olmadığı için kendisiyle dalga geçildiği gerekçesiyle büyük bir kesim tarafından sahiplenildi ve tanındı. Ancak daha sonra takipçisi de iyice arttığı için reklamlar almaya başladı ve kendisine mutfak eşyaları ve telefon alınarak yardımlar da yapıldı. Bu yardımlardan sonra kendi mutfak eşyalarını kullanmaya devam ettiği için insanlara duygu sömürüsü yaptığı ve bilerek yamuk tepsi yamuk tava ve kırılmış çaydanlık kullandığı söylenerek yine sosyal medyada linçlendi.
Yaptığı canlı yayında birinin story başına 2 bin lira aldığını sormasına küfürle karşılık verdi. Geçtiğimiz günlerde de Instagram hesabı kapandı. Sizce duygu sömürüsü yapıyor mu?

bud

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Aksini yapsa orjinalliğini bozdu diye linç edilir böyle yapsa acitasyoncu diye. :D

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Bahane bulmak için ellerinden geleni yapmışlar, yazıklar olsun.

• Beğen
Reactions: bud

The Judge

Profesör
Reaksiyon puanı
5,193
Hasta bir toplumdan ne beklersin.
Olayları kendi pencerelerinden yorumlayıp eleştirmeye alışmış zihniyetler..

enesdegirmenci

Asistan
Reaksiyon puanı
252
Bu konuyla alakalı çok farklı şeyler gördüm. Özellikle Arzum markasının ürünlerini bu kişiye gönderdiğiyle alakalı bir gönderiye denk geldim. Gelen yardımları ısrarla kullanmaması insanlar üzerine bu düşünceyi oluşturdu.

Birde şu olay var tabii....

EZizqSwX0AIOjtv.jpg

IDisaster

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,665
Türk milletinin birisinin para kazanmasına yavaşça büyümesine neden tepki verdiğini anlamıyorum nerden geliyor bu kıskançlık durumunu göstermesi için tepsiyi yamultmasına da gerek yok herşey ortada zaten .
Tamam durumu da iyi diyelim e bırakın para kazansın ne zorunuz var genç bir kardeşimiz ilerde belkide güzel işler başaracak neden yoluna taş koyuyorsunuz . Hesap kapattırmak nedir ya utandım bizzat.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Bu konuyla alakalı çok farklı şeyler gördüm. Özellikle Arzum markasının ürünlerini bu kişiye gönderdiğiyle alakalı bir gönderiye denk geldim. Gelen yardımları ısrarla kullanmaması insanlar üzerine bu düşünceyi oluşturdu.

Birde şu olay var tabii....

Ekli dosyayı görüntüle 103282
Şimdi doğru yerler de var ekstra bir çaba harcıyor sanki

• Beğen

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Sanki kafasına silah tutmuşlar da yayın yapıyor. Para kazanmanın bir çok yolu var. Önemli olan o işte istekli ve güler yüzlü olacaksın.

İsimyok08

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,233
Kendileri yükseltti ve kendileri bitirdi. Çok kötü :(

Reaksiyon puanı
769
Kimse bu çocuğun büyümesine bir şey demiyor bende başta üzülüp desteklemiştim hatta, daha sonra bir kişinin kendisinin canlı yayında sadece "2000 TL" yazması üzerine kişinin annesine küfür ediyor. Gelelim şu tepsi mevzusuna, diyelimki siz youtube'da büyük bir kitleye yemek içeriği çıkarıyorsunuz elinizde imkanınızda var gidip doğru düzgün bir tepsi çaydanlık vesayre alamaz mısınız? Kimse kimseye "Sen yeni tepsiyle çaydanlık aldın bizi unuttun" falan demez abi, bu çocuğa da keşke destek vermeseydim ne demişler "Acıma yetime..." neyse. Kısacası her fakir edebiyatı yapana inanmayın bir de özür diliyor dökülmüş kanın davası olmaz aslanım.

Mehmedxr

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Çocuk o yoklukta bize icçerik üretiyor diye takip edip desteklemistim fakir ayağına ünlü etmiş kendini bi yerde patlardı bu düzen zaten canlı yayındada ana bacı düz gitmiş zaten kendimi keriz hissettim su an :( bide hesapın kaptılmasına sevinmedim ama üzelemedim de

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Kimse bu çocuğun büyümesine bir şey demiyor bende başta üzülüp desteklemiştim hatta, daha sonra bir kişinin kendisinin canlı yayında sadece "2000 TL" yazması üzerine kişinin annesine küfür ediyor. Gelelim şu tepsi mevzusuna, diyelimki siz youtube'da büyük bir kitleye yemek içeriği çıkarıyorsunuz elinizde imkanınızda var gidip doğru düzgün bir tepsi çaydanlık vesayre alamaz mısınız? Kimse kimseye "Sen yeni tepsiyle çaydanlık aldın bizi unuttun" falan demez abi, bu çocuğa da keşke destek vermeseydim ne demişler "Acıma yetime..." neyse. Kısacası her fakir edebiyatı yapana inanmayın bir de özür diliyor dökülmüş kanın davası olmaz aslanım.
Evet gereksiz bir çabaya girdi insanlar aksine mutlu olurdu yararlı oluyoruz izleyerek diye

• Beğen

drjacob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
766
onlar yüceltti zaten bu çocuğu şimdi de düşürdüler

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
386
Son zamanlarda yemek videoları çeken ve Youtube kanalında paylaşan Taha Duymaz, maddi durumu iyi olmadığı için kendisiyle dalga geçildiği gerekçesiyle büyük bir kesim tarafından sahiplenildi ve tanındı. Ancak daha sonra takipçisi de iyice arttığı için reklamlar almaya başladı ve kendisine mutfak eşyaları ve telefon alınarak yardımlar da yapıldı. Bu yardımlardan sonra kendi mutfak eşyalarını kullanmaya devam ettiği için insanlara duygu sömürüsü yaptığı ve bilerek yamuk tepsi yamuk tava ve kırılmış çaydanlık kullandığı söylenerek yine sosyal medyada linçlendi.
Yaptığı canlı yayında birinin story başına 2 bin lira aldığını sormasına küfürle karşılık verdi. Geçtiğimiz günlerde de Instagram hesabı kapandı. Sizce duygu sömürüsü yapıyor mu?
Hanımefendi maalesef ülkemiz böyle.

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Ne olduğunu anlamadım.Yemin ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Post başı 20 milyar iyi mis

Reaksiyon puanı
10,327
Hep fakirsen sevilirsin. Biraz para kazanmayagör, bir an da suçlu yaftası ile darağacına asarlar adamı. Bu yeni nesil dediğimiz jenerasyon, ya da bu sosyal medya baykuşları Allah ve Peygamber sevgisinden mahrum kaldığı sürece bu ülkede ne kendileri ne de bu millet huzur bulamayacak.

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Vallahi beni kimse mesir etmedi.ben kendim oldum.

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Bu çocuğa markalar tarafından hediyeler gönderilmiş, bunlardan biri de Arzum. Çocuk özellikle eski eşyalarını kullanıyor ve herhangi bir eşya yardımı yapılacağı zaman sadece para kabul ediyormuş. Bunların dışında bir de hesabından kazandıkları var. Twitter'da rahatsız oldukları şey bunlar.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Bu çocuğa markalar tarafından hediyeler gönderilmiş, bunlardan biri de Arzum. Çocuk özellikle eski eşyalarını kullanıyor ve herhangi bir eşya yardımı yapılacağı zaman sadece para kabul ediyormuş. Bunların dışında bir de hesabından kazandıkları var. Twitter'da rahatsız oldukları şey bunlar.
Bu konuda da haklılar şimdi insanlar kandırılmış gibi hissediyor

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Tencerimi yamultam tepsime kafa atam bana para gelmesine rağmen duyar kasam masumlarda beni sevsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arzum bu adama tam takım alet edavat yolladı. Niye kullanmıyor? Çünkü bizim halkımız mağdur edebiyatına çok çabuk kanıyor.

Ayı gibi adamım ben o çaydanlığn sapını ne ordan adam gibi kırabilirim ne de elimle o tepsiyi o şekilde nizami bükebilirim.

Tepsinin kıvrımlı yerlerini İMKANI YOK o şekilde bükemezsiniz elinizle. Bariz pense işi. Yine çaydanlık sapı ucundan tutsan çaydanlığın demir kısmından vida plastiği yontturarak çıkar ama o sert plastik sap oradan kırılamaz İMKANI YOK.

Tava zaten komedi. Duvarda sağlam iz kalmıştır. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet öyle görünmek için ekstra çaba göstermesi tüm samimiyeti öldürdü ama annesiyle bir programa bağlandığında annesi ağlıyordu üzüldüm...
Ne yani birisi ağlamasın diye yalandan duygu sömürüsünü mü yutacağız? Annesinin oğlu gibi olmadığı ne malum? İnsan para için herşeyi yapar.

Para kazanmanın daha şerefli yolları var. Ben de YouTube'a video çekiyorum 9 aydır didiniyorum 169 abonem oldu ama buna rağmen herhangi bir videomda ne yalan söyledim ne de soytarılık
, şaklabanlık yaptım. Allah bereket versin bu arkadaşın 700 bin abonesi oldu. Üzerine üzerine destek ve yardım yağdı.
Arzum tam takım alet göndermiş. 700 bin abone ile bu arkadaş gayet sağlam para kazanır o aboneyi kaybetmez üstüne üstlük topladığı sempati de yanına kalırdı. İnsanoğlu çiğ süt emmiş derler . Aç gözlülük başına bela oldu. Savunmayın bunları azalarak bitsinler.

Ben de ajitasyon yapayım. Arkadaşlar açım (değilim Allah'a şükür) bana para verin de fotoğraf makinası alayım.