Soru Tadı ve alkol oranı güzel bir alkol var mı?

Bu konuyu okuyanlar

OCEANN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
İlk defa alkol içmiştim bugün (tuboeg gold) ama tadı iğrençti ve alkol oranı da baya düşüktü, amsterdam önerenler var tadı nasıl bilen var mı? alkol oranı beni tatmin eder gibi %8 miş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Volim'i de merak ediyorum onun da alkol oranı yüksek baya

YokDahaNeler

Asistan
Reaksiyon puanı
121
Alkol gurmesi değilim ama diğerlerine göre biraz daha tatlı olan bira Carlsberg önerebilirim.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
İlk defa alkol içmiştim bugün (tuboeg gold) ama tadı iğrençti ve alkol oranı da baya düşüktü, amsterdam önerenler var tadı nasıl bilen var mı? alkol oranı beni tatmin eder gibi %8 miş.

Volim'i de merak ediyorum onun da alkol oranı yüksek baya
Ben de geçenlerde ilk defa bira içtim. Efes olan yüksek alkollü olan bir birayı aldım ama hissettirmedi bile, hem de tadına pek alışamadım. Kokteyl daha güzel.

Ayrıca Amsterdam için diğer biralara göre daha iyi olduğunu söylüyorlar. Denenebilir.

Reaksiyon puanı
3,027
Markette bulabileceğin en yüksek alkollü bira Amsterdam. Daha çok heyecan arıyorsan başka içkilere yönel.

OCEANN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Ben de geçenlerde ilk defa bira içtim. Efes olan yüksek alkollü olan bir birayı aldım ama hissettirmedi bile, hem de tadına pek alışamadım. Kokteyl daha güzel.

Ayrıca Amsterdam için diğer biralara göre daha iyi olduğunu söylüyorlar. Denenebilir.
volim içtim ilk şişeyi bitirince yürüyüşün değişiyor biraz,
ikinci şişede kafan iyi oluyo ama bilincin yerinde bi şekilde.
bu yüzden volim 14.4 öneririm ama kesinlikle limonlusundan alma, resmen kolonya gibi tadı var zehirlendim sanmıştım o tad neydi öyle

Markette bulabileceğin en yüksek alkollü bira Amsterdam. Daha çok heyecan arıyorsan başka içkilere yönel.
volim tarzı oranında alkollü başka tür alkol var mı?

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
Sek beyaz şarap ile muhteşem kokteyler. genelde alkollü içeceklerin tadı acımtırak olur.