Tabletler karaborsaya girmiş, ne kadar beklemeli?

Bu konuyu okuyanlar

Esade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son 3 aylık periyoda göre şuan oldukça yüksek fiyattan satılıyorlar. Çocukların dersleri de online olunca talep arttı. Sizce bu süreç ne zaman normale döner?

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
Korona virüs riski ortadan kalktığında ithalat işlemleri eski hacmine kavuşur, fiyatlar da normale döner.

tabi inşallah o zamana kadar döviz kuru yerinde kalır.

Reaksiyon puanı
2
Korona virüs riski ortadan kalktığında ithalat işlemleri eski hacmine kavuşur, fiyatlar da normale döner.

tabi inşallah o zamana kadar döviz kuru yerinde kalır.
Bende kardeşime online eğitimi için tablet almayı düşünüyorum, fakat fiyatlar çok pahalı düzgün ürün yok almış kende çocuğun oyun oynayabileceği bir tablet olmasını istiyorum ne tavsiye edersiniz bütçem çok değil 1200tl

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Bende kardeşime online eğitimi için tablet almayı düşünüyorum, fakat fiyatlar çok pahalı düzgün ürün yok almış kende çocuğun oyun oynayabileceği bir tablet olmasını istiyorum ne tavsiye edersiniz bütçem çok değil 1200tl
İkinci el dizüstü bakınız. Tabletlerden daha iyi olacağını düşünüyorum ve dizüstünde her işini görür.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İkinci el dizüstü bakınız. Tabletlerden daha iyi olacağını düşünüyorum ve dizüstünde her işini görür.
Bunu gel küçük çocuğa soyle, teknoloji özürlüsü gibi klavyeye vuruyorlar ve o ses bile tablet almak için bir neden.
huawei mediapad t5 olabilir ama ikinci el bakarsanız iPad Air 2 daha iyidir.