Soru Tabletime rom atabilirmiyim?

Bu konuyu okuyanlar

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Hem benim hemde kuzenimin samsung galaxy tab 4 ü var. Android 4.4.2 yüzünden hiçbirşey yükleyemiyoruz. Bu tabletlere bir şekilde rom atabilirmiyim? Android 5.1 olsada olur. hala kullanmak istiyorum çünkü yeni tablet alacak kadar param yok.

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Atarsın sm t230 değilmi ilk kingroot yükle robot at ondan sonra twrp atarak atarsın rom

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
aynen sm t230. Play store da mı yoksa direk internettenmi yüklemeliyim
Kingroot internette var PlayStorede yok onu indir root at sonra cihazına uygun twrp bul ama çok dikkat et başka bir cihaza ait twrp cihazını çökertir twrp yi yukledikten sonra internette senin tabletine uygun romlar var 1 ini at

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Kingroot internette var PlayStorede yok onu indir root at sonra cihazına uygun twrp bul ama çok dikkat et başka bir cihaza ait twrp cihazını çökertir twrp yi yukledikten sonra internette senin tabletine uygun romlar var 1 ini at
Tamam anladım da twrp nedir hocam

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Twrp nin açılımı
team win recovery project
Recovery(kurtarma) menüsü
Bildiğim kadarıyla tabletine uygun yani tabletinin twrp si var eğer kingroot root başarılı olursa yaz anlatayim
Hocam size kötü haberim var kuzenim hayır dedi benim tabletimde istanbulda kaldı haftaya yapıcam bunu sanırım

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Hocam size kötü haberim var kuzenim hayır dedi benim tabletimde istanbulda kaldı haftaya yapıcam bunu sanırım
Tabletini aldığında yaparsın işlem çok kolay çünkü tabletin sürümü eski bende e tab 5 var
Root + twrp +rom 45 dk da hallettim sende yaparsın neyse iyi gunler