Soru Tableti Monitöre dönüştürme

Zafer Tan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir masaüstü bilgisayarım var ve monitörüm bozuldu. Yeni monitör alana kadar biraz para biriktirmem lazım ama bilgisayardan almam gereken önemli fotoğraflar ve dosyalar var. Tabletimi monitör olarak kullanmak istiyorum ama nasıl yansıtacağımı bilmiyorum. İnternette genellikle uygulama ile bağlama yöntemleri var. Ama monitör bozuk olduğu için bilgisayar ekranına herhangi bir erişimim yok. Tek başlayabileceğim cihaz tabletim. Bir fikri veya çözümü olan var mı?

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Bir masaüstü bilgisayarım var ve monitörüm bozuldu. Yeni monitör alana kadar biraz para biriktirmem lazım ama bilgisayardan almam gereken önemli fotoğraflar ve dosyalar var. Tabletimi monitör olarak kullanmak istiyorum ama nasıl yansıtacağımı bilmiyorum. İnternette genellikle uygulama ile bağlama yöntemleri var. Ama monitör bozuk olduğu için bilgisayar ekranına herhangi bir erişimim yok. Tek başlayabileceğim cihaz tabletim. Bir fikri veya çözümü olan var mı?
benim bildiğim uygulama harici bir yolu yok. Şarj girişinin type c olması ve görüntü aktarımını desteklemesi gerek oda tabletinizde var mı bilemiyorum.

canalkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sürekli kullandığım spacedesk uygulamasını tavsiye ederim. İşinize yarayacaktır. Fakat önce kasayı evdeki bir televizyona falan bağlayıp uygulamayı indirmelisin

Son mesajlar