Tavsiye tablet tavsiyesi istiyorum

Karicaturrr

Öğrenci
Herkese merhaba , online eğitimler ve arada netflix twitter amazon vs. takılacağım bir tablet arıyorum. ipad in 3199 TL lik tabletini alsam bunlara yeterli olur mu, ama 32gb lik depolama hafızası kafamı karıştırıyor.yardımcı olabilir misiniz?

Umut Çelik

Profesör
Herkese merhaba , online eğitimler ve arada netflix twitter amazon vs. takılacağım bir tablet arıyorum. ipad in 3199 TL lik tabletini alsam bunlara yeterli olur mu, ama 32gb lik depolama hafızası kafamı karıştırıyor.yardımcı olabilir misiniz?
iPad 8. nesil güzel cihaz. Ama depolama zamanla yetmeyebilir. Cihaz geldiğinde 25 gb kullanabileceksiniz geri kalanlar sistem dosyaları.

Karicaturrr

Öğrenci
peki bu depolamayı harddisk , usb tarzı şeylerle kolayca halledebilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPad 8. nesil güzel cihaz. Ama depolama zamanla yetmeyebilir. Cihaz geldiğinde 25 gb kullanabileceksiniz geri kalanlar sistem dosyaları.

Umut Çelik

Profesör
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğrafları arada bilgisayarınıza atarsınız ama güncellemeler de 2-3GB olabiliyor. 64 daha mantıklı olabilir.

LalaPapa

Asistan
32 gb kesinlikle tavsiye etmiyorum. biraz bütçenizi yükseltip Air 3 alırsanız çok daha iyi olur.

Bot 1

Öğrenci
imkanınız varsa ipad pro 2020 iyi olur üstelik 64gb ama biraz pahalı daha ucuz olarak air 3 veya 8. nesil iyi