Yardım Tab s9 ultra ekran parmak izi gözükmüyor

kartal.trk55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba. Bilirsiniz, tableti yeniden başlattığınızda ilk başta parmak izi okuyucu olmaz şifre ile girmenizi ister, en azından benim tablet öyle. Otomatik başlatma kapalı olduğu halde sanki tablet yeniden başlamış gibi ekran parmak izi okuyucu gözükmüyor, şifre ile girmemi istiyor.bunu 2-3 günde bir yapıyor. Format attım düzelmedi, çözümü var mı?

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,473
Tam olarak neyden kaynaklaniyor bir fikrim yok ama bu bir problem degil. Bende de iPad mevcut, arada FaceID istiyor cihazi acmak icin yeniden baslatmamis olsam bile. Muhtemelen guvenlikle alakali bir mevzu.

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,193
Merhaba. Bilirsiniz, tableti yeniden başlattığınızda ilk başta parmak izi okuyucu olmaz şifre ile girmenizi ister, en azından benim tablet öyle. Otomatik başlatma kapalı olduğu halde sanki tablet yeniden başlamış gibi ekran parmak izi okuyucu gözükmüyor, şifre ile girmemi istiyor.bunu 2-3 günde bir yapıyor. Format attım düzelmedi, çözümü var mı?
Şifre mi desen mi?

mirac_s

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Android cihazlar öyle(Hepsi mi bilmiyorum) Yeniden Başlattığı da Şifre veya desen ister

kartal.trk55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
5,182
Tam olarak neyden kaynaklaniyor bir fikrim yok ama bu bir problem degil. Bende de iPad mevcut, arada FaceID istiyor cihazi acmak icin yeniden baslatmamis olsam bile. Muhtemelen guvenlikle alakali bir mevzu.
Evet hocam benzer bir sorun bende de var. Gelecek güncelleme ile bu sorunu çözeceklerdir.