T50 İmei Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
14
:(:(Öncelikle İki Saattir Telefonu Yapmaya Çalışıyoruz Gafayı Yemiş durumdayım lütfen yardım edin:eek:
Telefonum Turkcell T50 imei ve simkart güvenlik şeysi dolayısıyla imeiye kayıtlı olan simkarttan başka bir simkartı tanımıyor... Hard-reset attım,imei unlock programları denedim ama çoğu bi yerden sonra nerde paracıklarrr parasız olmaz!!diyor:pNe Yapmam Lazım Acil Cevap Lazım Telefonu İş İçin Kullanıyorum Lazım Oluyor Çabuk Yaparsam Çabuk Kazanırım diyerekten yorumlarınızı Bekliyorummm!
maxresdefault.jpg

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Arkadaşın attığı rom çok sorunlu ve desteği kesilmiş bir rom. Kuramayip cihazı brick yapabilirsiniz. Telefonu sifirlayin. Olmazsa aşağıdaki linkten rom dosyasını indirip kurun.

- Service and support -

Birde T50'lerde bu tur sim kilitleri yok. Sizde nasıl var?

Reaksiyon puanı
14
Arkadaşın attığı rom çok sorunlu ve desteği kesilmiş bir rom. Kuramayip cihazı brick yapabilirsiniz. Telefonu sifirlayin. Olmazsa aşağıdaki linkten rom dosyasını indirip kurun.

- Service and support -

Birde T50'lerde bu tur sim kilitleri yok. Sizde nasıl var?
Baya Baya Var Yalanım Yok Yani Kardeş Teknik Bilgi Aldım Bir Mağazadan Durum Bu Dedi Yalan Söylemiş Olabilirmi eminmisiniz

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bende de T50 var. T50 si olan bi dünya kişi biliyorum onlarda da yok. Çünkü btk tarafından yasaklandı bu olay. Telefonu sifirlayip dene.

Reaksiyon puanı
14
Bende de T50 var. T50 si olan bi dünya kişi biliyorum onlarda da yok. Çünkü btk tarafından yasaklandı bu olay. Telefonu sifirlayip dene.
Sizin Rom u Nasıl Kuracağım Kısa Ve Net Anlatırmısınız yada alternatif video varsa youtube da

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Update.zip dosyasını telefona attıktan sonra hizlica ayarlar>telefon hakkında> hafıza kartı güncellemeleri>tamam düğmesine basın. Rehberi yedeklemeyi unutmayın. Aynı şekilde hafizadaki çok önemli dosyalarıda yedekleyin. Silinmemesi lazım ama ne olacağı belli olmaz.