T50 Brick oldu nolur yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozturkburak333

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normalde custum romla birlikte twrp'nin 2.8.7.0 versiyonunu yükledim. Onunla uyumlu olduğu için. Bu da telefonun uygulama ve tümleşik sd kart hafızalarını birleştiriyordu. Ama orijinal rom bundesteklemediği için 2.8.55 versiyonuna dönmem gerekiyordu. Ancak bu versiyona dönmeden önce orijinal romu yüklemem gerekiyormuş (turkcell romu oluyor sadece heralde) ama ben bunu unuttum ilk önce 2.8.55 i yükledim hafızalar birleşti. Attığım rom dosyasıda silindi. Bende pc den adb komutlarıyla telefonun hafızasına rom dosyasını göndermeyi başardım. Ama gönderdiğim rom yurtdışında yine bu cihaza ait bi romdu ve aslında sorunsuz çalışıyordu. Ama nedense bu sefer md5 hatası verdi. Bende turkcell romunu indirmek yerine yurtdışı romundaki recovery dosyasını çıkardım ve bootloader ile komut dosyasıyla flaşladım. "fastboot flash recovery recovery.img" bilenler bilir. Recovery flaşlandı ama yurtdışı rom yine yüklenmedi. Bu arada yurtdışı romunu recovery den değil yine adb üzerinden dosyayı göndererek yüklemeye çalıştım. Çünkü recovery de hafızaya ulaşamıyorum ve wipe felan yapamıyorum. Şuan yapmak istediğim tek şey telefonu fastboot modda açabilmek. Ses kısma + power. Ama olmuyor malesef. Bu kombinasyonları yaptığımda zte logosu geliyor ama pc görmüyor. Recovery den boot.img felan flaşlamaya çalışıyorum ama footer wrong hatası veriyor sürekli.

Kısaca ben bu lanet telefonda fastboot modunu nasıl açıcam. Twrp yi buna nasıl geri yüklicem. twrp.img dosyası elimde ama recovery den yükleyemiyorum. Bunun cevabı lazım bana.

Ek olarak birazdan twrp ve custom romun geliştiricisine mesaj atıcam. Gelişme olursa yazarım belki. Ama siz yine de yardım edin :helpsmilie:

cihazın yurtdışı adı: zte blade vec 4g

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...