System32'Ye .Sys Uzantısı Gerekli Olan Dosyaları Atarsam Kamera Aygıtım Çalışır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
85
Arkadaşlar sorunum kameram çalışmıyor ve aygıt yöneticimde de gözükmüyor. Kamera aygıtım önceden çalışıyordu bende kamera aygıtımın içinde hangi dosyalar var baktım ve şu ss i aldım, burada ki dosyaları indirip system32 ye atıp restart atarsam bir zararı olur mu? Ya da kameram çalışabilir mi?

Ek Açıklama 2021-04-27 225459.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sürücüleri nereden indirebilirim, el ile kendim atmak istiyorum dosyaları.

Son düzenleme:

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Arkadaşlar sorunum kameram çalışmıyor ve aygıt yöneticimde de gözükmüyor. Kamera aygıtım önceden çalışıyordu bende kamera aygıtımın içinde hangi dosyalar var baktım ve şu ss i aldım, burada ki dosyaları indirip system32 ye atıp restart atarsam bir zararı olur mu? Ya da kameram çalışabilir mi?

Ekli dosyayı görüntüle 150361
Kameranızı aygıt yöneticisinde hiç mi göremiyorsunuz yanında ünlem mi var? Hiç göremiyorsanız sürücü sorunundan ziyade donanımsal bir sorun olabilir.

Reaksiyon puanı
85
Kameranızı aygıt yöneticisinde hiç mi göremiyorsunuz yanında ünlem mi var? Hiç göremiyorsanız sürücü sorunundan ziyade donanımsal bir sorun olabilir.
Hocam format atınca aygıt yöneticime giriyorum kamera aygıtı gözüküyor fakat bir kaç saat sonra kendi kendine siliniyor gözükmüyor.

Reaksiyon puanı
85

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Şu anda driverları indiriyorum ve system 32 ye atacağım.

Yok, hiçbir sorun olmadan orda duruyordu.
Sürücüleri kurmak yerine el ile system32'ye atmak sizin tercihiniz, başınıza gelebilecek herhangi bir durumda sorumluluk almayacağımı belirtirim.:)

Reaksiyon puanı
85
Sürücüleri kurmak yerine el ile system32'ye atmak sizin tercihiniz, başınıza gelebilecek herhangi bir durumda sorumluluk almayacağımı belirtirim.:)
Zararlı bir durum mu? Hocam ne olabilir ki? Win 8.1 setupım var hazırda, en kötü mavi ekran alırım, o zaman hiçbir şey yapamam, sonra format attırmaya gitmem gerekir. :D Ayrıca merak ediyorum ne olacak diye.

Bunu deneyeceğim durumu bildirmeye çalışırım hadi hayırlısı :)

Hocam sonucu paylaşıyorum, kameram aygıt yöneticisinde gözükmedi ve kontrol ettim çalışmıyorda. :(

Son düzenleme: