Haber Suudi Arabistan'da boykot devam ediyor!

Nietzscheee

Asistan
Bizim ülkemizde ise haddinden fazla arap sevici var. Her zaman söylerim Türk'ün en büyük düşmanı araplaşmış Türk'tür diye. Bunların krallarına milli yas ilan ettiler, havalimanlarında milli günlerini kutladılar ve halen onlara toz kondurmayan büyük bir kesim mevcut.

rover_xp

Doçent
arapları sevenide ne bileyim yani.türkiye düşmanılar.hatta tarihte türklere çok büyük katliamlar yapmışlıkları var.ve hala sevenler çıkıyor.
onlara diyeceğim:
1603182092437.png

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Keşke peygamber efendimiz gibi olsalardı. Petrol ve para bozdu bunları. :(
Bunlar öyle kanı bozuk bir millet ki, Peygamber Efendimiz öldükten sonra 100 yıl bile rahat duramadılar. Gittiler Hz. Ali alevi diye İslam dünyasını ikiye böldüler. Sonra Kerbela'da peygamber soyunu katlettiler. Kendilerine bile hayırları yok. Toprağın altından çıkan bir sıvının nimetlerini yiyorlar. O sıvı ile millete peşkeş çekiyorlar. Elbet o da biter bir gün.

ozciceky

Profesör
Bence bu videodaki Arap bir salak. O ayrı ama bizim de Türkiye olarak misilleme yapmamız lazım.
Hac ve Umre ziyaretlerini askıya almamız
Suudi Arabistan'a her türlü seyyahati yasaklamamız
Suud vatandaşarından vize almaya başlamamız gerekiyor.

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Bence bu videodaki Arap bir salak. O ayrı ama bizim de Türkiye olarak misilleme yapmamız lazım.
Hac ve Umre ziyaretlerini askıya almamız
Suudi Arabistan'a her türlü seyyahati yasaklamamız
Suud vatandaşarından vize almaya başlamamız gerekiyor.
Aklı olan Hac ve Umre'ye vereceği para ile yetim doyurur, giydirir veya zor durumdaki birine yardım eder. Adamlar bu kutsal ziyareti bile tamamen ticarete dökmüş durumdalar.

Fakehero

Profesör
Aklı olan Hac ve Umre'ye vereceği para ile yetim doyurur, giydirir veya zor durumdaki birine yardım eder. Adamlar bu kutsal ziyareti bile tamamen ticarete dökmüş durumdalar.
Parası imkanı varsa Hac ve Umreye gidenler fakiride yetimide doyurmalı giydirmeli. Benim imkanım yoktu bir kurum vasıtasıyla bende Umreye gittim mesela. Ama parası olduğu halde Hac ve Umre ziyareti yapıp fakir,yetim doyurmayan,sadaka,zekat vermeyenin vay haline.Malesef üç dinde de dini ticaret var.

OzkanK.

Dekan
Suudi devlet yönetimi ne kadar Türkiye'ye düşmanca davransada HALKTA KARŞILIĞI YOK...

Boykot çağrısını takan olmamış halk çatır çatır Türk malı almaya devam ediyor hatta satış rakamlarımız artmış...

Craigdiizzeer

Doçent
Cezalı
Eskilerin bir lafı vardır: İçeceksin şarabı seveceksin arabı. Bi an bu söz aklıma geldi. Aslında pekte yorum yapılmaz bu olaya. Gülüp geçinilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim komiğime giden şey şu: Bunların kralı öldüğünde hükümetimiz milli yas ilan etmişti. Ülkede arap seviciler sayıca üstün

Son düzenleme:

Son mesajlar