Sütü fazla kaçırmışım galiba!!!sonuna kadar oku

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

knightx

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Evet, çıktı tuvaletten bana kızarak. Gittim yanına özür diledim. Seni babama söylicem dedi bana. Çok korktum. Okul
çıkışı hemen annemlerin yatağının altına girdim. Uyumuşum. Kalktığımda annem "seninki arıyor" dedi. Heyecanla gittim.
Ama Türk Telekom'un masal dinleme servisiymiş. Yarın gittim okula korkarak... Beden dersi vardı. Öyle güzel
saklambaç oynuyorduki... Çok güzel bir yere saklanmıştı. Çok güzel kokuyordu. Dayanamadım ben de hamburger
aldım. Öğretmen bu romantizmi hemen bozdu! " Hadi çocuklar yakan topa" Çok kızdım ona. Beden dersi de bitti. Hoca
bize "A" harfini öğretiyordu. O kadar güzel çiziyorduki... Daha ismini bilmiyordum, sordum: "Şükufe dedi bana" ama
annesi sürekli Aslı diye sesleniyordu ona. Beraber Barbie oynamayı teklif etti. Ben Barbie, o da Action Man'i yönetti.
Yürürken elim, eline değdi, ağlamaya başladı! Nedenini sordum! Çok romantikti dedi. Beraber akşam yemeği teklif
ettim, akşam geldi bize. Yemek o kadar güzeldiki... Ispanak, bezelye ve süt. Anneleri et yemişti ama! Yatma vakti
gelince bizde kalmasını teklif ettim. Tamam dedi. Masallarımızı dinlerken uyumuşuz... O gece o kadar romantikti ki ve
ben o kadar heyecanlıydım ki, kendimi tuvalette sanıp hemen oracıkta kendimi salıvermişim. Dün gece galiba sütü
biraz fazla kaçırmışım! Başım da ağrıyordu.
-------

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
madde 13'den kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...