"Suskunlar" ABD'de

Türk dizisine büyük gurur!
Dünyaya açılan Türk dizillerine bir yenisi daha eklendi. Suskunlar ABD'de gösterime giriyor...

ABD'nin en önemli kanallarından NBC, reyting rekorları kıran Suskunlar dizisini yeniden çekecek. Projenin yapımcılığınıysa CSI dizisinin yaratıcıları üstlenecek.

Türk dizisine büyük gurur... Yapımını TIMS Productions’ın yaptığı, senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı, yayınlandığı dönemde hem televizyon hem de sosyal medyada bir fenomene dönüşen Suskunlar dizisi, Amerikan NBC televizyonu tarafından remake (yeniden çekim) haliyle yayınlanacak. Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Güven Murat Akpınar, Mehmet Özgür gibi güçlü kadrosuyla kısa sürede büyük beğeni toplayan Suskunlar dizisinin hikayesi 'Game of Silence' ismiyle Amerikan izleyicisiyle buluşacak.

KATHERINE OYNAYACAK

Filmin oyuncu kadrosu henüz resmi olarak açıklanmadı fakat Amerika'daki forumlar Aslı Enver'in rolü için ünlü oyuncu Katherine Heigl'ın üzerinde durulduğunu yazıyor. Suskunlar’ın yazar ve yapımcılığını ABD televizyonlarının tanınmış iki ismi Carol Mendelsohn ve David Hudgins üstlenecek. CSI isimli ünlü yapımın yazar ve yapım kadrosunda bulunan Carol Mendelsohn'la Parenthood, Friday Light Nights isimli dizilerin yapımcısı David Hudgins’in yeniden çekeceği Suskunlar Türkiye'yi olduğu gibi ABD'yi de sarsacak.


KaynaK
 

mazruf

Guru
Onursal Üye
Hiç izlemedim ama bu dizi de Kardeş Gibiydiler adlı filmden uyarlamaymış sanırım.
 
Üst