Survivor | Yunus Günçe ve Eda Akkaya arasında aşk mı yaşanıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,826
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
17,244
Puanları
113
Yaş
39
eda_125664480256b8898aac686.jpg

Survivor 2016
ünlüler takımında bulunan iki isim olan Yunus Günçe ve Eda Akkaya hakkında bazı söylentiler dolaşmaya başladı. Zamanlarının çoğunu birlikte geçiren ikilinin arasından su sızmıyor.

Ünlüler takımının sivri dilli güzeli Eda Akkaya, gece boyu yağan yağmura isyan ederek ağlamaya başladı. Bu sırada takım arkadaşı Yunus Günçe'ye sarılan Eda Akkaya isyan etti. Yunus Günçe'nin de Eda'ya sarılarak teselli etmesi ve ikilinin birbirine çok yakın durarak konuşması aralarında aşk mı var sorularına neden oldu.

Yunus-Günçe.jpg

Yunus Günçe kimdir? (Ç ile)

Yunus Günçe (d.1976 Almanya), Türk sinema-dizi oyuncusu, sunucu, DJ ve komedyen. Aslen Trabzon'ludur.

Number One TV'da başlamış olduğu DJ'lik kariyerine Radio Hot'ta devam etmiştir. TRT 1 de Uçurtma adlı çocuk programı sunuculuğu yapmıştır. Hot TV'de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV'de devam etmiştir. TRT 1'de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır.

Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır ayrıca pek çok markanın reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol almıştır.

Türkiye'nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır.Şu anda Asmalımescit Novo'da Salı geceleri çalmaktadır.

Yunus Günçe , kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır. 2011 itibariyle CNN Türk'te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve modaratörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca Trt Spor kanalında Sporaktif programını sunmaktadır.

Yunus Günçe, ayrıca Survivor 2016 takımında yer almaktadır.

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izyelenleri ile buluşmaktadır.

:: Yunus Günçe ve Eda Akkaya arasında sizce bir aşk var mı?
 

pesimist

Müdavim
Emektar
Katılım
30 Eylül 2005
Mesajlar
18,538
Reaksiyon puanı
1,920
Puanları
113
Yaş
39
2 sarıldılar diye hemen aşk mı yaşasınlar.
 

Son mesajlar

Üst