Survivor 2017 Kürekçi Ogeday Girişken Kimdir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)Survivor 2017’nin ön plana çıkan yarışmacılarından Ogeday Girişken, özellikle internette en çok aranan isimler arasında yer alıyor. Gönüllüler takımında yarışan Ogeday Girişken, özellikle sportif kariyeri sayesinde oldukça formda görülürken yarışmacının Fenerbahçe kürek takımında yer aldığı da ortaya çıktı.

Performansı Yüksek

Özellikle ilk gün yapılan yarışlar sonrasında yüksek performansı ve hızıyla dikkat çeken Ogeday Girişken, ilk günkü performansıyla dahi Survivor'ın finaline kadar gideceğini gösterdi. Özellikle kürek takımında yarışması sayesinde oldukça güçlü kollara ve atletik bir yapıya sahip olan Ogeday Girişken sporun kendisine verdiği avantaj sayesinde yarışmada pek çok rakibini geride bırakabiliyor. Özellikle Litvanya’da yapılan Dünya Kürek Şampiyonası'nda A Milli Takım forması ile mücadele eden ve şampiyonayı sekizinci sırada tamamlayarak önemli bir başarıya imza atan Ogeday Girişken, bu turnuvada dikkat çekmişti.

Sosyal medya hesapları daha da popüler hale gelen Ogeday Girişken’in İlayda Yalçın ile ilişki içerisinde olduğu öğrenildi. İlayda Yalçın dahi Ogeday Girişken ile sosyal medyada ön plana çıkmayı başardı

Survivor 2017 İlhan Mansız gibi sporcu pek çok farklı isim ile yarışan ve çoğu kişiyi geride bırakmayı başaran Ogeday Girişken bu performansı sayesinde Gönüllüler grubuna önemli bir katkı sağladı. Fakat çok önemli avantajlara rağmen gönüllüler grubundaki bazı düşük performanslı yarışmacılar nedeniyle son 2 dokunulmazlık oyunu kaybedildi ve bu nedenle adadan ilk ayrılacak kişinin de gönüllüler grubundan olacağı kesinleşti.
 

Son mesajlar

Üst