Survivor 2017 Gönüllüler Takımındaki Denisa Gültekin Kimdir?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
32
0lX8yL.jpg


Survivor için seçilen kişiler son dönemlerde oldukça konuşuluyor. Özellikle yarın başlayacak Survivor öncesinde yarışmacıların kimler olduğu ve yarışmacıların daha yakından tanınması adına yarışmacıların hayatı en çok okunan içerikler arasında yer alıyor. Gönüllüer takımında yer alan ve oldukça dikkat çeken isimlerden bir tanesi de Denisa Gültekin.

Denisa Gültekin Kimdir?

Ünlüler takımında yer almamasına rağmen kısa süre içerisinde dikkat çeken Denisa Gültekin tanıtımlarda söylediği “Adada yılan mı var? Ben zaten evde ben istiyorum” sözleriyle oldukça ilgi çekti. Özellikle vahşi hayvanlara karşı özel bir ilgisi olduğunu söyleyen Denisa Gültekin, yılan beslemesinin yanısıra bukalemun gibi hayvanlara da ilgi duyuyor.

Özellikle sosyal medya hesaplarından sık sık yılanlara sarılmış bir şekilde fotoğraflarını paylaşan Denisa Gültekin’in ada şartlarına kısa süre içerisinde adapte olması bekleniyor.

Survivor 2017 Yarın Başlıyor

Yarın başlayacak olan Survivor 2017 ile birlikte ünlüler gönüllüler arasındaki mücadele ekranlara taşınacak. Denisa Gültekin gibi isimlerin yarışacağı Survivor 2017, önceki yarışmalara göre çok daha çekişmeli geçecek gibi duruyor.

Denisa Gültekin’in Hayatı

1992 doğumlu olan Denisa Gültekin, İstanbul'da doğdu. Milli sporcu olan yarışmacı, atletik yapısını da yaptığı sporlara borçlu. Özellikle Türkiye Bikini Fitness dalında yarışan ve üç defa Türkiye şampiyonluğu kazanan Denisa Gültekin, bu alanda oldukça iddialı. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile aylar öncesinden Survivor için hazırlandığını söyleyen Denisa Gültekin, yaptığı antrenmanlar sayesinde Survivor için oldukça hazır ve iddialı yarışmacılardan bir tanesi.
 
Üst