Survivor 2016 dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,809
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,216
Puanları
113
Yaş
37
Survivor.jpg


Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğu yaptığı Survivor 2016'da heyecan doruktaydı. İlk bölümü ile TV 8'de ekrana gelen Survivor 2016 renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitledi. Survivor 2016'da yapılan dokunulmazlık oyununu ise ünlüler kazandı.

Survivor 2016 Ünlüler ve Gönüllüler Yarışması başladı. Survivor'da ''ünlüler'' ve ''gönüllüler'' olmak üzere iki ayrı takım yer alıyor. Yarışma boyunca her iki takımdaki kişiler birbirleriyle mücadele ettiler.

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor ekranlara geldi.Yılmaz Morgül gibi renkli isimlerin olduğu yarışmada dokunulmaz ödülü için kıyasıya mücadele verildi.

Her iki takımda çok iyi performans gösterdi fakat kazanan takım ise ünlüler takımı oldu.

Yarışmada en iyi performansı gösteren isim ise Ünlüler'de Boksör Atakan oldu Avatar lakablı genç sporcu gösterdiği performans ile bu akşamın en iyilerindendi.Gönüllüler takımında ise Semih Öztürk hızlı ve çevikliği ile iyi performans gösterdi.Fakat ünlüler gönüllülerden bi tık daha iyidi daha ilk oyunda pek çok sakatlıklar oldu neyseki önemli sakatlıklar değildi.

Avatar Atakan ile Semih Öztürk karşı karşıya geldi iki yarışmacıda çok hızlıydı fakat Avatar Atakan Semih'i oyunda yenerek dokunulmazlık oyununu kazandı.

1. Bölüm Ada Konseyi izlemek için tıklayınız.

Survivor 2016 Ünlüler adasında yarışacak isimler: Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül.

Survivor 2016 Gönüllüler adasında yarışacak isimler: İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk.

Ada konseyinin ardından belirlenen 4 yarışmacıdan izleyici oyları ile seçilecek bir kişi Ünlüler takımına dahil olacaktır.
 
Üst