Suriyelilere 40 milyar dolar harcayıp

Bu konuyu okuyanlar

bilexsamet

Profesör
👍 👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında buraya birşey yazacağım konu tıkanacak ama şuanlık yazmamayı tercih ediyorum.
Ne alaka? Adam alan görmedim diyor. Ben alanları söylüyorum. Sonra konuyu siyasete getiriyorsun.

Kendimi değil herkesi düşünecekmişim. 😁 Benim anneme özel kanun mu çıkardı devlet? Esas sen ve senin gibiler yalan atmadan önce araştırın. Bilip bilmeden sallamayın.

Düzenleme sebebi : Hoş olmayan hitap şekli MrtAltg

Sibraius

Dekan
Ne alaka? Adam alan görmedim diyor. Ben alanları söylüyorum. Sonra konuyu siyasete getiriyorsun.

Kendimi değil herkesi düşünecekmişim. 😁 Benim anneme özel kanun mu çıkardı devlet? Esas sen ve senin gibiler yalan atmadan önce araştırın. Bilip bilmeden sallamayın.

Düzenleme sebebi : Hoş olmayan hitap şekli MrtAltg
Siyaset bölümü yukarda görebilirsin. Araştır emekli kadının maaşının yarısını kesmişler. Bide o tarz cahil vs. demen hoş birşey değil.

bilexsamet

Profesör
Kaynak verirsem de senin gibilerin fikri kendisine zarar gelmeden değişmez.
Babam da emekli. Maaşını tam alıyor. 😁

Senin okuduğun medyanın yalanlarına veya algı haberlerine karnım tok benim. Doğru da olabilir tabi ama habere bakmak lazım.
Bu tip haberlere senin gibiler araştırmadan analiz etmeden inanır zaten.

bilexsamet

Profesör
Bunun kanaatine nereden vardın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse konu daha fazla uzamasın çok öğrenmek istiyorsan sokak röpartajlarına bakabilirsin.
Şu tartışma sonrası bu kanaate vardım.
Ben bir haber paylaşmışım ve kısa çalışma ödeneğini şartlara uyan herkes alabiliyor. Bu halde konuya saçma bir yorum getirerek beni hedef yaptın. Kendimi düşünüyormuşum, ne alaka ise.

Ben paylaştığım haberi ispat da ettim ama sen ortaya attığın iddiayı ispat edemeyip sokak röportajı falan diyorsun. Böyle olmaz. Hükümet aleyhine ne iddia varsa araştırmadan inanıyorsun. Saplantı bir görüş bu.

Sibraius

Dekan
Şu tartışma sonrası bu kanaate vardım.
Ben bir haber paylaşmışım ve kısa çalışma ödeneğini şartlara uyan herkes alabiliyor. Bu halde konuya saçma bir yorum getirerek beni hedef yaptın. Kendimi düşünüyormuşum, ne alaka ise.

Ben paylaştığım haberi ispat da ettim ama sen ortaya attığın iddiayı ispat edemeyip sokak röportajı falan diyorsun. Böyle olmaz. Hükümet aleyhine ne iddia varsa araştırmadan inanıyorsun. Saplantı bir görüş bu.
Tamam sen kendi yoluna ben kendi yoluma benim zamanım değerlidir.

OzkanK.

Dekan
Neyse konu daha fazla uzamasın çok öğrenmek istiyorsan sokak röpartajlarına bakabilirsin.

Sokak Röportajlarında şöyle ultra tarafsızları izliyorsun dimi ?

Sibraius

Dekan
Sokak Röportajlarında şöyle ultra tarafsızları izliyorsun dimi ?

Bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum sağol.

SDN Son Haberler

Son mesajlar