Sürekli mavi ekran hatası sonrasında reset atma

Bu konuyu okuyanlar

MaqneSynca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi forumlar. Öncelikle aynı konudan başka bir tane daha varsa affola. Benim bi sorunum var bu uzun zamandar beri böyle. Başlıkta da belirttiğim gibi mavi ekran hatası alıyorum önceden pc hatayı gösterdikten sonra reset atıyordu. Daha sonrasında o reset atmayı kaldırdım ama mavi ekrana bir türlü çözüm bulamadım. Pc çalıştıktan bir süre sonra yapıyor bu sorunu belirli bi zamanı yok ama kimi zaman açıldıktan 2 dakika sonra kimiz zaman 5 saat sonra misal olarak. Facebookta dolaşıyorum oluyor çeşitli oyunlar oynuyorum oluyor film izliyorum, forumlarda takılıyorum oluyor. Makina ısınma yok soğutma sistemi gayet stabil. Çoğu arkadaş ram slotları ramların yerleri ekran kartı gibi şeyleri dile getirmişler ama daha önceden bende böyle bir sorun yoktu. Bir uygulama kurduktan sonra mı böyle oldu emin değilim ama format işlemi de sorunu çözmedi.

Bios: Phoenix - AwardBİOS
Ekran kartı: AMD Readon HD 5450.
Ekran kartını AMD'nin sitesinden en güncel şeklinde yükledim.

Buyrun arkadaşlar bu mavi ekranın verdiği rapor:
Bb87Ae96 Eba7 441D B7Ee 6Ffe42155Ce9 - Hızlı Resim

Buda Minidump klasörüm:

Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı

Arkadaşlar ilgilenme imkanınız varsa çok minnettar kalırım. Tekrardan iyi forumlar.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Memtest programı ile ram'leri, hd tune hile harddiski taratır mısınız?

MaqneSynca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Memtest programında %7'lere geldiği zaman ekran kapanıyor yaklaşık 2 saat falan bekledim herhangi bir değişiklik olmadı bir daha açılmadı ekran sonra reset atıp devam ettim. Hd Tune programında da sonuna varamadım mavi ekran veriyor sürekli.