Surekli Gelen Sms ‘’5570’’

Adem444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Basliktaki 5570 den surekli spam olarak sms aliyorum sadece bugun itibari ile yasamaktayim arka arkaya sms gonderiyor fakat hattimda tl olmadigindan dolayi kesemiyor sms icerigi ‘’Yeterli krediniz olmadigindan bu servisten yararlanamamaktasiniz, lutfen kredi yukledikten sonra tekrar deneyin. Biyere abone olmadigin halde gelmekte operator turkcell dir iletisime gectim fakat turkcell servisi olmadigini soylediler yardimci olurmusunuz F3583A48-996F-40FE-83F8-7399FA0FBB26.png

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,387
Basliktaki 5570 den surekli spam olarak sms aliyorum sadece bugun itibari ile yasamaktayim arka arkaya sms gonderiyor fakat hattimda tl olmadigindan dolayi kesemiyor sms icerigi ‘’Yeterli krediniz olmadigindan bu servisten yararlanamamaktasiniz, lutfen kredi yukledikten sonra tekrar deneyin. Biyere abone olmadigin halde gelmekte operator turkcell dir iletisime gectim fakat turkcell servisi olmadigini soylediler yardimci olurmusunuzEkli dosyayı görüntüle 41233
Şunu bir dene.
İstenmeyen SMS engelleme nasıl yapılır? - ShiftDelete.Net

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Hattınız müşteri hizmetleri ile görüşün. Belki bilmeden bir yere falan üye olmuşsunuzdur.

Adem444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hattınız müşteri hizmetleri ile görüşün. Belki bilmeden bir yere falan üye olmuşsunuzdur.
2 dakika once musteri hizmetleri ile tekrar gorustum fakat hic bi yere abinelik falan gorulmemekte diyorlar ve sms in geldigi 5570 i sistemden tarattiklarinda kime ait olduklarini bile bulamamaktadirlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Normalde orası paranızı mı kesiyor?
Suan demedim bugun itibari ile sms almaya basladim ters gibi bugun tl yukleyecegim insallah kesmez turkcell abonelik olmadigini ve kesilmeyecegibi soylemekte

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,387
2 dakika once musteri hizmetleri ile tekrar gorustum fakat hic bi yere abinelik falan gorulmemekte diyorlar ve sms in geldigi 5570 i sistemden tarattiklarinda kime ait olduklarini bile bulamamaktadirlar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Suan demedim bugun itibari ile sms almaya basladim ters gibi bugun tl yukleyecegim insallah kesmez turkcell abonelik olmadigini ve kesilmeyecegibi soylemekte
Bayiye gidin abone olduğunuz bütün paketleri iptal falan ettirmeye çalışın hatta mümkünse numaranızın son iki hanesini de değiştirin.

Adem444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayiye gidin abone olduğunuz bütün paketleri iptal falan ettirmeye çalışın hatta mümkünse numaranızın son iki hanesini de değiştirin.
Ne yazikki numarayi degistirmemin mumkunati olammakta fakat musteri temsilcisi mail verdi iletisime gectim insallah bi cozum yolu bulurlar hic bir aboneligim bulunmamakta ve iptaldir