Sürekli Bir Hata Oluştu yazıyor

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,016
Forumda çoğu zaman bildirimlere dahi bakamıyorum. Bir hata oluştu gibisinden bir hata ve tarayıcınızdan kaynaklı olabilir diyor. Safariden de Chromedan da hatta başka telefon/bilgisayardan denediğimde bile bakamıyorum. Bildirim bakmayı geçtim konulara cevap bile yazamıyorum. Hep bir hata oluştu yazıyor.

Yetkililer konularda düzelttik dediği zaman 1 2 gün düzeliyor sonra tekrar bozuluyor. Diğer forumlar tamamen akıcıyken zaman geçirmekten keyif aldığımız SDN Forumda sürekli bir hata olması çok üzüyor. Yetkililer gereğini yaparsa çok sevinirim.

Reaksiyon puanı
6,381
Özellikle son 1 haftadır bana da çok fazla oluyor. Eğer internetiniz kötü ise ondan olabilir. Benim internet çok kötü, o yüzden internetten olduğunu düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
8,016
Özellikle son 1 haftadır bana da çok fazla oluyor. Eğer internetiniz kötü ise ondan olabilir. Benim internet çok kötü, o yüzden internetten olduğunu düşünüyorum.
İnternette bir sorun yok. Farklı forumlara sitelere giriyorum hiçbirinde sorun olmuyor. Sadece SDN Forumda bu hata var.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Merhaba; söz konusu hata ile ilgili ben neden karşılaşmıyorum. Çıldırmak üzereyim. Herkes hata olduğunu beyan etmekte ancak ben nedense bu hatalar ile karşılaşmıyorum.

Windows 10 / Google Chrome

kaan.chnr000

Asistan
Reaksiyon puanı
186
Debian 10/Chrome hata almıyorum ben de.
Merhaba; söz konusu hata ile ilgili ben neden karşılaşmıyorum. Çıldırmak üzereyim. Herkes hata olduğunu beyan etmekte ancak ben nedense bu hatalar ile karşılaşmıyorum.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107

Bana çok geliyor . Hatta arada robot olamadığımı kontrol ediyor. Fakat bilgisayarda böyle bir sıkıntı olmuyor.

Reaksiyon puanı
8,016

Windows 10 / Microsoft Edge ve Chrome
iOS Telefonda / Safari
Android Telefonda / Chrome ve Telefonun kendi tarayıcısı

Her cihazda yaşıyorum sorunu. Sürekli değil ama çok sık oluyor.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Robot evet bende de çıkıyor, o tamamen sizin ve forumun güvenliği açısından çalışmakta. Şuan için sadece forum üzerinde arama bölümü çalışmamakta, sanırım o hatayı gerçekleştiren tarafta o oluyor.

Xenforo güncellemesi ile bazı eklentilerde hata alındı, bir şekilde düzeltilmesi için arka plan üzerinde çalışmalarımız devam etmekte.

Reaksiyon puanı
8,016
Robot evet bende de çıkıyor, o tamamen sizin ve forumun güvenliği açısından çalışmakta. Şuan için sadece forum üzerinde arama bölümü çalışmamakta, sanırım o hatayı gerçekleştiren tarafta o oluyor.

Xenforo güncellemesi ile bazı eklentilerde hata alındı, bir şekilde düzeltilmesi için arka plan üzerinde çalışmalarımız devam etmekte.
İyi çalışmalar dilerim umarım yakın zamanda kurtuluruz şu hatadan ya