Superonline kutusu

Bu konuyu okuyanlar

1enjoyX+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Öncelikle herkeze iyi bayramlar mahallemize superonline altyapı çalışmaları bitti ve yuvarlak bir kapak yerleştirildi bizim sokağımızda kazı çalışması falan yok sadece mahalleyi baştan aşağı kazdılar ve kapattılar internet ne zaman gelir bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

Mehmet.habil

Asistan
Reaksiyon puanı
35
bende superonline kullanıyorum eski oturduğum yerde 16 mbps kesintisiz alıyordum yeni taşındığım yerde altyapı desteği yokmuş 4 ay 4 mbps internet kullandım 3 hafta önce altyapı çalışması oldu şuan kesintisiz 16 mbps alıyorum 2 gün internetsiz kaldım ve kopmalar oldu ama sonra çözüldü müşteri temsilcisine ulaşmanın en kısa yolu 0532 532 00 00 arayarak internet kimin üzerine kayıtlıysa telefon numarasını gir tele sekreter çıkacak yapacağın işlemi sorcak müşteri temsilcisi de birdaha soracak müşteri temsilcisi de ondan sonra 0 basıp direk seni yetkili kişiye aktaracak ondan sonra çalışma varsa size gerekli bilgiyi aktarır yoksa arıza kaydı bırakır onlar en kısa sürede dönüş yapar

1enjoyX+

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Peki kazdıkları yerleri asfaltla kapattılar bu bitti demek mi.

Mehmet.habil

Asistan
Reaksiyon puanı
35
sokakda yada caddede bulunan Türk telekom telefon ana hat kutusundan gerekli bağlantıları yaparlar çünki alt yapı türk telekoma bağlı eğer ararsanız size yardımcı olurlar