Superonline fiber taahhut doluyor

Bu konuyu okuyanlar

mstf2705

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar mayis ayı içinde süperonline ile taahhut bitiyor sorun şu ki 2 yıldır surekli kablosuzda sorun yasadigim halde çözemediler modem guncelledik deyip durdular,yeni ogrendimki superonlinin fiber altyapisini vodafonede kullaniyormus ve turkcelde aldigim 25 mbps 75 akk li internet yerine 50 mbps hiz veriyorlar 1 yil 54 lira diger yil 64 lira ama tv yok,turkcelde tv plus var fiyat 69 lira ne yapmaliyim vodafonede sorun yasarmiyim superonlineyi bile aratirmi?vodafone fiber kullanan varsa internetleri nasıl

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Turkcell'de kal vodofone baş ağrısı.

Sami Ertaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Türk Telekom da mı aynı altyapıyı kullanıyor?

Son düzenleyen moderatör:

DogukanErcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba bu aya özel 72 tl ye 35mbps sınırsız fiber internet veriliyor. Vodafone ile bir problem yaşayacağınızı sanmıyorum detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz.

Sami Ertaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Superonline'dan aynı şartlarda almaya çalışın.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tv+ bir hakta yaramıyor, 1 yıl oldu tv+ o kutudan çıkartmadım sayılır. Vodofone tavsiye etmiyorum kullanıcılar çok şikayetçi donanımhaber de ana konu var, kullanıcılar denetimlerini paylaşmış, bir oku derim. Bende 2 adet internet aboneliği var, süperonline fiber ve Millenicom. Süperonline modemini hiç sevmiyorum WiFi gücü çok az. Başka bir sorunum yok süperonline de. Millenicom da 35 Mbps 69 TL ödüyorum ona da, sorunsuz kullanıyorum. Süperonline ye şuan 25 mbps 56 tl ye kullanıyorum, tv+ful paket te hediye geldi. (Tv+ kullanmıyorum) süperonline 1 yıl sonra buna benzer teklif yapmaz Fiyatı 70tl nin üzerine çıkartırsa zaten kapatıp Millenicom a devam ederim. Sol tekliflerini değerlendir derim, Millenicom tavsiye edebilirim.

Sami Ertaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Superonline modemin wifi gücü nasıl artırılır? Repeater kullanarak mı?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Tv+ bir hakta yaramıyor, 1 yıl oldu tv+ o kutudan çıkartmadım sayılır. Vodofone tavsiye etmiyorum kullanıcılar çok şikayetçi donanımhaber de ana konu var, kullanıcılar denetimlerini paylaşmış, bir oku derim. Bende 2 adet internet aboneliği var, süperonline fiber ve Millenicom. Süperonline modemini hiç sevmiyorum WiFi gücü çok az. Başka bir sorunum yok süperonline de. Millenicom da 35 Mbps 69 TL ödüyorum ona da, sorunsuz kullanıyorum. Süperonline ye şuan 25 mbps 56 tl ye kullanıyorum, tv+ful paket te hediye geldi. (Tv+ kullanmıyorum) süperonline 1 yıl sonra buna benzer teklif yapmaz Fiyatı 70tl nin üzerine çıkartırsa zaten kapatıp Millenicom a devam ederim. Sol tekliflerini değerlendir derim, Millenicom tavsiye edebilirim.
Tv+ iyi ki super natural izlemiyon?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Yayın kalitesi düşük geliyor tv de, sadece Formula1 izleyeceğim zaman telefondan formulayı izliyorum.
Tv+ kutuyu degistirt verdikleri hdmi kablo dandik onu degitir ayarinda 1080i var onu sec net oluyor telde,tablette internet hizi etkili 50mbps filan istiyor wifide bu zor...
Hg253s ile zor.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tv+ kutuyu degistirt verdikleri hdmi kablo dandik onu degitir ayarinda 1080i var onu sec net oluyor telde,tablette internet hizi etkili 50mbps filan istiyor wifide bu zor...
Hg253s ile zor.
Bende evde kutu olduğu işin modem tv+ serverlerine hız sınırı koymuyor, tv+ servetleri için modeme ikinci bir ip adresi geliyor.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Bende evde kutu olduğu işin modem tv+ serverlerine hız sınırı koymuyor, tv+ servetleri için modeme ikinci bir ip adresi geliyor.
Bizdede kutu var tablet ve telde hizdan etkileniyor tv+ uygulamasi hatta ag degisikliginde yeniden basliyor gicik.

Son mesajlar