Soru Superbox 4.5G

umut4343

Asistan
Arkadaşlar bulunduğum yerde hiçbir şekilde ev internet alt yapısı yok bunu almaya karar verdim kullananlar yardimci olabilirmi
Superbox Fırsat 10 MbpsLimitsiz10 Mbps'ye Kadar İndirme 2 Mbps'ye Kadar Yükleme199,9TL

Sansar667

Profesör
Alt yapı yok fakat internet gerekli kendi telefonuma bıktım tarife yapmaktanartık 250 300 tl tarifeye gidiyor bir çözüm bulmam lazım bu konuya

Aslında vodafone tarafında youtube twitch sınırsız paketler , türk telekom tarafında ise prime 'a özel yüksek gblı tarifeler mevcut.Bu tarifelerden birini alıp internet paylaşımı açılarak birazda tasarruflu kullanarak çift haneli sayılar ödeyerek idare edecek kadar internet kullanılabilir sabah akşam film izlenmiyorsa.

Onun dışında mlsf süperbox tarafında alternatif yok sınırsız bişi lazımsa alınacak en ucuz tarife şu sıralar bu. Online oyun oynuyorsanız ping süreleri sizi üzebilir.

umut4343

Asistan
Aslında vodafone tarafında youtube twitch sınırsız paketler , türk telekom tarafında ise prime 'a özel yüksek gblı tarifeler mevcut.Bu tarifelerden birini alıp internet paylaşımı açılarak birazda tasarruflu kullanarak çift haneli sayılar ödeyerek idare edecek kadar internet kullanılabilir sabah akşam film izlenmiyorsa.

Onun dışında mlsf süperbox tarafında alternatif yok sınırsız bişi lazımsa alınacak en ucuz tarife şu sıralar bu. Online oyun oynuyorsanız ping süreleri sizi üzebilir.
Sağol bilgilendirme için süperbox tan başka çare gözükmüyor

umut4343

Asistan
Bu benim seçtiğim paket 4.5 hizmeti vermiyor mu diger kotalı olanların hepsi 4.5 g fakat limitsizlerde bilgi yok

mhmmdsys47

Asistan
Bu benim seçtiğim paket 4.5 hizmeti vermiyor mu diger kotalı olanların hepsi 4.5 g fakat limitsizlerde bilgi yok

Bak kardeşim kotalı paketleride var,bence vodafone daha mantıklı turkcell pahalı geldi bana.

Buraya bak bir istersen;

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201001-141718_Chrome.jpg
    Screenshot_20201001-141718_Chrome.jpg
    43.3 KB · Görüntüleme: 6

1Enjoy

Asistan
kütahyada anten servisi veren yerleri araştır mesala edirnede ben çanak anten interneti kullanıyorum en azından canlı dersler oyunlarda fln ping olsada hiç olmasada iyidir