Süper Online Geçtim sizce iyi mi yaptım ?

Süper Online Gecmekle Sizce iyi mi yaptım ?

• Evet.

Kullanılan: 12 100.0%
  • Hayır !

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

lazoin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ben Özgür:

11.11.2013 Pazartesi günü Süperonline geçiyorum.Aldıgım tarife 16 Mbps Hız 75 AKN + Ev telefonu aylık heryöne 100dk Aylık 64 TL.TTNet te ise 16 mbps hız 75 AKN + evtelefonu 100 dk 80 TL bu yuzden superonlıne gecme kararı aldım yaklasık 4 yıldır TTNET kullanıyordum ve TTNET zulmunden cok yakın bir zamanda kurtulmuş olacagım.Süper onilene suanda Fiber Altyapısın bulundugum ılcede var ama apartmanlara verdıklerı ıcın daha aktıf hale gelmemıs ve aktıf haşle gelırse hattınızı otomatık olarak fibere tasınacaktır dedıler.Yani işin aslı sizce TTNet'i birakıp SüperOnline gecmek le iyi mi yaptım yoksa kotü mü oldu. ??

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Fiber alsaydın iyi olmuş derdim, ama fiber olmadığı için pek fark yapmaz diyebilirim.

lazoin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiber alsaydın iyi olmuş derdim, ama fiber olmadığı için pek fark yapmaz diyebilirim.

Fiber alt yapısı döşendi lakin yaşadaiğim ilçe İzmir'in en guneyınde bır emeklı kasabası gıbı yer.Sadece apartmanlara verebılıyoruz suan dedıler.Ondan mecburen ttnetın zulmunden kurtulmak ıcın süper online sectım.

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bana göre en kötüsü bile ttnet dan daha iyidir. Hayırlı olsun bu arada.

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TT net senden kasım ayının faturasını tam olarak tahsil etmek isteyecek yani 11.Kasım itibari ile TT net ile bağlantın kalmasa bile TT net sana faturaların her ayın 1 inde otomatik kesildiğini söyler ve(müşteri hizmetlerine şikayet kaydı oluşturursan) faturanızda herhangi bir hataya rastlanmamıştır içerikli bir mesaj gönderebilir.Böyle bir durum olursa BTK aracılığı ile şikayet et onları.Seve seve geri adım atıp rastlanamayan hatayı bir yerden bulup getiriyorlar:) Super online 10 numara iyi tercih.

yigitk2834

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende superonline kullanıyorum en iyisini yapmışsın evet adsl de ttnet'in alt yapısını kullanıyor ama ttnet'ten daha iyi hizmet veriyor

lazoin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TT net senden kasım ayının faturasını tam olarak tahsil etmek isteyecek yani 11.Kasım itibari ile TT net ile bağlantın kalmasa bile TT net sana faturaların her ayın 1 inde otomatik kesildiğini söyler ve(müşteri hizmetlerine şikayet kaydı oluşturursan) faturanızda herhangi bir hataya rastlanmamıştır içerikli bir mesaj gönderebilir.Böyle bir durum olursa BTK aracılığı ile şikayet et onları.Seve seve geri adım atıp rastlanamayan hatayı bir yerden bulup getiriyorlar:) Super online 10 numara iyi tercih.

Evet aynısını dedıler gecenlerde aradım Tam olarak senın dedıklerını dedıler.Buqun baqladıkalrından sonra ılk ısım bunla ugrasmak olucak.

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet aynısını dedıler gecenlerde aradım Tam olarak senın dedıklerını dedıler.Buqun baqladıkalrından sonra ılk ısım bunla ugrasmak olucak.
BTK ya üye ol çok basit.Devletin resmi kurumu ve TT net turkcell vodafone gibi kurumları denetleme görevi var.Başından geçenleri şikayet kısmına detaylıca yaz.3-5 gün içinde sana eş.şek gibi döner titi net:)

lazoin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BTK ya üye ol çok basit.Devletin resmi kurumu ve TT net turkcell vodafone gibi kurumları denetleme görevi var.Başından geçenleri şikayet kısmına detaylıca yaz.3-5 gün içinde sana eş.şek gibi döner titi net:)

Bu bilgiler için teşekkür ederim :))