Süper Monster 2016 I GTX 960M I IPS Ekran I i7 5.Nesil I 1 TB HDD

Bu konuyu okuyanlar

DracheN

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Piyasadaki en iyi fiyat ve en iyi performans : monster abra a5 v5.2.1 2016 gaming laptop (5 aylık, 0 gibi)

Bilgi : Arkadaşlar benimle sistemdeki mesaj bölümünden iletişime geçin telefon numaramı öyle vereceğim telefon üzerinden konuşmayı tercih ederim isterseniz. Merak etmeyin hiçbir şekilde güvensizlik yaşamayacaksınız. Fiyat konusunda pazarlık veya takas yoktur, çünkü bu özelliklerde böyle laptop bulmanız neredeyse imkansız. Zaten en son zararına bile diyebileceğim bir fiyata indim. Biraz özellik ve laptoptan anlayanlar bu fiyatın çok çok uygun olduğunu bilirler. En azından gtx 960m'in özellikle gddr5'in. Bu fiyatı taksitsiz nakit şekilde ödemeyi kabul edenler mesaj atsın lütfen aksi halde rica ediyorum boşuna birbirimizin vaktini harcamayalım.

- Tertemiz, 1 çizik bile yok sıfırdan hiçbir farkı yok. öğrenci olduğum için çok vakit bulamadım. Nakit paraya ihtiyacım var o yüzden üzülerek satıyorum. Neredeyse hiç yormadım laptopu. Sıfır gibi, sadece 5 aylık kullanıldı hatta kullanılmadı bile. Zaten aldığınızda anlayacaksınız, çok ucuza bırakıyorum.

- Diğer monster serilerine göre çok daha güzel tasarım ve tam anlamıyla oyuncuya hitap eden ergonomik klavyesiyle eşsiz bir oyun keyfi sunar.

-Diğer laptoplardan ayıran bir özellik olarak çift fan soğutucusu ile oyunlar ve performansı zorlayıcı her türlü işlemde çok etkileyici bir soğutucusu var ve bunun üstüne birde fn+1 tuşu ile turbo fanı da etkili hale getirip pc'nizi buz gibi yapabilirsiniz.

- Monster'in sunduğu özelleştirmeden ekranı ips hd led mat ekran seçtim ve hard diski 1 tb hitachi 7200 rpm seçtim. buda tabii ki fiyata yansıdı.

- ips ekranı tn panelden ayıran birçok özelliği vardır. ips ekran renkleri daha canlı, net ve en yüksek kalitede gösterir ve çok geniş açılarda istediğiniz şekilde laptopu ayarlayabilir renkte bozulma yaşamazsınız. Filmlerde ve oyunlarda resmen hissediyorsunuz. ips ekranı bu yüzden tercih ettim ve bu tercih sebebiyle ek ücret verdim. TN panel ise renkleri kaliteli göstermez, filmlerde ve oyunlarda istediğiniz canlılığı bulamazsınız. Renkleri kaliteli göstermez ve en ufak bir açı bozulmasında renklerde bozulma yaşarsınız. bu nedenle ips ekrana ek ücret vererek tercih ettim. Diğer baktığınız laptoplardan ayırıcı bir özelliktir.

- Tamamen oyun ve performans endeksli asla oyunlarda, programlarda güç gerektiren her ne olursa olsun asla kaşma, donma gibi problem katiyen yaşamazsınız. en yüksek çözünürlükte ve (1920x1080) high ayarlarda gta v, call of duty'nin son serilerini denedim. hiçbir şekilde kaşma yok.

- intel core i7 5. nesil 5700 hq işlemci 2. 70 ghz'den 3.50 ghz'ye kadar çıkar turbo boost ile. inanmayacaksınız ama 6700 hq'den daha iyi performans veriyor. kanıt : mobile processors - benchmark list bu linke tıklayarak görebilirsiniz. 5700 hq 33. sırada 6700 hq 41. sırada yer alıyor.

- 1.5 yıl garantisi vardır. şu an hiçbir problemi yoktur stabil çok güzel bir sistem var.

- Orijinal, bana gelen monster kutusuyla güzel bir şekilde kargolayacağım.

- Windows 8.1 pro tüm güncellemeleri yüklü, sorunsuz stabil bir işletim sistemi vardır. ben windows 10'un tam oturmadığını düşündüğüm için stabil 8.1 pro kurdum. illegal bir şekilde lisanslanmış ama hiçbir şekilde lisans anahtarı sormaz. buda benden hediye olarak gelecektir. isteyen olursa windows 10'da kurabilirim. alıcının isteğine bağlı.

- Ddr3 değil ddr4 ddr5 değil gaming ddr 5 nvidia geforce gtx 960m 2gb müthiş ekran kartı inanmayanlar araştırabilirler. (asus,msi'daki gibi performanstan kısma yok. onların kullandığı ddr3 veya gtx 850m vs.)

- 8 gb ddr3 1600 mhz ram

- Gta v, call of duty advanced warfare gibi çok güçlü sistem isteyen oyunları full hd oynayabilirsiniz. Cod advanced warfare ve gta v'yi full hd oynadım ve resimlerini yükledim görsellere tıklayarak görebilirsiniz. Googlede videolarıda var araştırabilirsiniz.

- Bu fiyata böyle özelliklere sahip tertemiz bir gaming laptop bulmak gerçekten imkansız. ben çok ama çok memnundum fakat zorunluluktan satıyorum. Bu laptopa sahip olmak isteyenler sahibinden mesaj bölümünden iletişime geçebilir.

FİYAT :2950 TL

SAHİBİNDEN İLAN İÇİN : *SIFIR GİBİ MONSTER l GTX 960M l İ7 5. NESİL l IPS EKRAN l 1 TB* - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 324318244

20160716_140139.jpg
20160716_140258.jpg
20160716_140308.jpg
20160716_140325.jpg
20160716_140405.jpg
20160716_140641.jpg
20160716_141158.jpg

Son düzenleyen moderatör:

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Ballandıra ballandıra anlatmışsınız ama ne bir fiyat var ne de sahibinden linki. Sadece bilgisayarın özelliklerini yazsanız ya da model ismi verip sizin eklediğiniz özelliklerle birlikte ne kadar ettiğini yazsanız da yeterdi. Yok bu işlemci şundan iyidir, yok şu ekran kartı şöyle iyidir demeye gerek yok. Hayırlı satışlar.

DracheN

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Gereken cevap özelden verildi.