Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

of çok kasıyorsunuz yazılımla halledilir bunlar noktolama ve büyük harf kontrolu var imla kontrolu de koyun mesajı göndermeden tıklar kontrol edilir yada kontrol gönder tuşu olur...
chap chap diyesim geldi...
kediyi öpesim de var hastalanmasın şimdi...

Dora

Dova
Yönetici
Super Moderator
Kimse beni sevmek zorunda değil. Olanı uyguluyorum. Uyguladıklarım için beni sevmeyecekseniz zaten sevmeyin. Ben olsam ben de beni sevmezdim. Bu kadar kıl moderatör mü olur?

Düşünebiliyor musun? Bütün bu açtığın konuların üzerine açtığın 6. konunu kilitlemişim.

Ama bunlardan sonra bir daha açtığın; Ne zaman telefon almalıyım?
Konusunu kilitlediğim için ben işimi bilmiyor oldum. Tabi sen yine devam etmişsin;

Yine anlamamışsın;

Üzerine çarşamba günü;

"DORE adlı yönetici benim konumu saçma bir nedenden kapattı ben oraya 2000 tl altı en iyi oyun telefonları yazmışım tutmuş beni telefon fiyatları düşermi konusuna atmış bu nasıl bir iş ya şimdi gelir bu konuyuda kapatır" diye konu açmıştın. Buraya yorum yazdığın zaman bu kadar çok konu açtığını gördüm.
Ben eleştiriye açık bir insanım. Hatam olduğu zaman kabulde ederim, forumda bunu gören olmuştur.

Bütün bu bilgiler ışığında ya ben süper moderatör olmayı hak etmiyorum yada sen Forum Kurallarını idrak etmekte güçlük çekiyorsun.

1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)

Hepinizi çok seviyorum.

- Unutmadan ilk konun hariç tamamını kilitliyorum. Bir daha aynı konu açmak yerine eksi konun üzerinden Note 8 Pro sorularını sorabilirsin.