Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Bu konuyu okuyanlar

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
kurallarda konu hortlamak varya eski konulara onu demek istedim
Kardeşim artık şu kafadan çıksanız. Millet sizin gibi düşünenler yüzünden konulara yorum atmaya korkuyor. Bir şey varsa rapor et geç yani site yetkilisi misin? Cezasını sen mi keseceksin, boş boş konuşmanın manası yok.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
Yok yani ne zaman yorum atsam öğhhğhğ eski konu. Gidip boş konuyu hortlatacak değiliz zaten artık yorum atmaya çekiniyorum. Can da sıkmaya başlıyor, zamanında eski konular kilitlensin diye öneri sunmuştum o da giplenmedi artık yorum atmamayı tercih ediyorum.

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
Yok yani ne zaman yorum atsam öğhhğhğ eski konu. Gidip boş konuyu hortlatacak değiliz zaten artık yorum atmaya çekiniyorum. Can da sıkmaya başlıyor, zamanında eski konular kilitlensin diye öneri sunmuştum o da giplenmedi artık yorum atmamayı tercih ediyorum.
niyese bendede eski konulara 2018 öncesi yani onlara mesaj atmaya çekiniyorum

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
Bir konu tartışmaya kapalı ise zaten o konuya yorum atılmaz ona hak veririm ancak konu faydalı ve tartışmaya açık bir konu ona bile laf ediyorlar anlayamıyorum.
şu 2011 yılında ibrahim tatlısesin kafasından vurulma konusu mesela

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Ne uzattınız arkadaş! 1 yıldan eski konuyu kısa cümlelerle veya konuyla ilgisiz olarak hortlatırsan 3 uyarı puanı yersin. Konu aşırı ilgini çekti ve yazmak istiyorsan biraz araştırıp veya kendi tecrüben varsa yorum yapabilirsin.

Bu kural, konu horlatmak yerine güncel bilgilerle yeniden konu açman için koyulmuş. Pardon, öyle bir kural yoktu.

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
Ne uzattınız arkadaş! 1 yıldan eski konuyu kısa cümlelerle veya konuyla ilgisiz olarak hortlatırsan 3 uyarı puanı yersin. Konu aşırı ilgini çekti ve yazmak istiyorsan biraz araştırıp veya kendi tecrüben varsa yorum yapabilirsin.

Bu kural, konu horlatmak yerine güncel bilgilerle yeniden konu açman için koyulmuş. Pardon, öyle bir kural yoktu.
tamam kanka anladım bağırmana gerek yoktu :(

HP Kullanıcısı

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,274

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,497
Bence süpermod sayısı artmalı. 1000 tane falan süpermod olmalı. İnsanlar mod olduğu için daha uzun süre aktif olurlar. Böylece SDN forumun kullanıcısı artar.
SDN youtube kitlesini foruma yönlendirmek gibi güncel ve etkili yöntemlere falan gerek kalmaz böylece.