Süper Kahraman - Sonay Akçen

Bu konuyu okuyanlar

VooDooVox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Süper Kahraman

İki yara aldın da bitti mi hayat
Tedavisi kime var? Bak kime diyorum
Otuzu mu geçmişim? sanki çok umrumda...

Evli misin bekar mısın var mı soran ?
Elini beline koy. POZ! Süper Kahraman.
Sana bana no more drama artık her şey yolunda..

Bir ileri iki geri dans et zıpla
Bunu yapan iki kişi dans et zıpla
Kimi erkek kimi dişi dans et zıpla
Kovalasın kara kedi dans et zıpla

İki yara aldın da bitti mi hayat
Tedavisi kime var? Bak kime diyorum
İyi kötü çirkin güzel burda sonunda..

İpekli çoraplarını çek ayağına yürü!
Kendine güzel bi şeyler alsana bi sürü
Sana bana no more drama artık her şey yolunda..

Hayat devam ediyor Sen de katıl bize...

Söz & Müzik: Sonay Akçen
Düzenleme: Sonay Akçen

Hikaye: Bu şarkıyı kanser tedavimin ortalarında bi yerde, Yıldıray Gürgen'in isteği üzerine bi film için yapmaya başlamıştım.. Sonra baktım ki çıkan sözler de, şarkının enerjisi de, aslında benim geçmekte olduğum ağır süreci anlatıyor.. Film iptal oldu, şarkım da bana kaldı :DD. Tabii orda bitmiyo.. Ben kanser sonrası müziğe geri dönüp dönmeyeceğimi bile bilmiyordum uzunca bi süre. Sonra geçtiğimiz Ocak ayı (2019) tekrar makina başına geçip, müziğe bi şans vermek istedim. Bakalım ben onu istiyor muyum.. o beni geri istiyor mu falan filan.. İlk bu şarkıya oturdum. Ta daaaaa!! BİR haftada bitti şarkı. öyle bi bitti ki üzerine bi nota bile ilave edemedim sonrasında. Bu sefer de çıkartıp çıkartmayacağım hikayesi başladı. Görünür olmakla ilgili endişelerimi de dizginlemeyi bi 8 ayda filan öğrenince.. çıkartmaya karar verdim. Dursun şöyle bi köşede.. Şimdilik sadece lyric videosu hazırladım (evet onu da ben yaptım, canım sıkıldıkça yeni şeyler öğrenirim, şimdi de kurgu montaja sardım :DDDD) gelen yorumlar, istek ve arzulara göre belki ilerde bir müzik videosu da olur şarkının. Tüm "Meme Kanseri" savaşçılarına, gazilerine, tüm fibromiyalji hastalarına.. sırtına pelerin asılı tüm kadınlarımıza, süper kahramanlarımıza gelsin.

youtubedan alıntıdır