Soru Şu zamana kadar oynadığınız en iyi oyun?

Bu konuyu okuyanlar

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Definitive Edition zaten Remaster içindi?
Ne değişmesini bekliyordun ki? Adı üstünde Remastered Remake değil.
Grafik anlamında biraz daha yenileşme bekliyordum. Yeni bir oyun çıkmasını değil zaten. En azından bir ReShade bile atılsa yeterdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

God of War 2018 PC.
Listemde yer alıyor kendisi, biraz ucuzlayınca satın alıp deneyimleyeceğim.

source offical

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Grafik anlamında biraz daha yenileşme bekliyordum. Yeni bir oyun çıkmasını değil zaten. En azından bir ReShade bile atılsa yeterdi.

Listemde yer alıyor kendisi, biraz ucuzlayınca satın alıp deneyimleyeceğim.
Tamamdır, ben 3 kez bitireceğim. Güzel oyundur.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Tamamdır, ben 3 kez bitireceğim. Güzel oyundur.
Valla önerim eğer ders çalışma ya da kendini geliştirme gibi dertleriniz yoksa müsait zamanlarınızda oynayabildiğiniz kadar oyun oynayın. Basit bir oyunun bile sizin fikirlerinizi geliştirdiğini fark edeceksiniz.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Metro serisi harika bir oyundu. God of war zaten baş yapıt. Bu ikisini hatırlayabildim. Bir de borderlands 3 var ama pek bu listeye girecek düzeyde değil.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Metro serisi harika bir oyundu. God of war zaten baş yapıt. Bu ikisini hatırlayabildim. Bir de borderlands 3 var ama pek bu listeye girecek düzeyde değil.
Metro'nun bir yerinde takıldım ve uzun süre denemelerime rağmen geçemedim. O yüzden saldım. Borderlands 1-2 ve Pre-Sequel'i oynadım. 3'ü de aklımda bulunduruyorum ama ne zaman alırım muamma.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Mmorpg: World of Warcraft.

Fps: Bioshock serisi.

Rpg: Fallout 2.

Yarış: Forza Horizon serisi.

Moba: Smite.

Simülasyon: Flight Simulator X.

Adventure: Monkey island.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Mmorpg: World of Warcraft.

Fps: Bioshock serisi.

Rpg: Fallout 2.

Yarış: Forza Horizon serisi.

Moba: Smite.

Simülasyon: Flight Simulator X.

Adventure: Monkey island.
BioShock serisini bitirdim, Fallout serisi listemde, Forza Horizon 4 ve 5'i oynuyorum. Smite'ı alıyorum listeme. Flight Simulator X'i oynadım sanırım. Monkey Island'a bakacağım. WoW'a girmeyi düşünmüyorum. Teşekkürler :)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Metro'nun bir yerinde takıldım ve uzun süre denemelerime rağmen geçemedim. O yüzden saldım. Borderlands 1-2 ve Pre-Sequel'i oynadım. 3'ü de aklımda bulunduruyorum ama ne zaman alırım muamma.
Hangi oyunun neresinde takıldıb yardım edebilirim çünkü gerçekten harika oyunlar.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Hangi oyunun neresinde takıldıb yardım edebilirim çünkü gerçekten harika oyunlar.
Metro 2033'ün bu gizlilikle adamları indirip geçmeye çalıştığımız bir bölüm var. Başlarına doğru, tam neredeydi hatırlamıyorum. Böyle bir yerleşkedeydik.

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Black Ops'a kadar Tüm Codları bayıla bayıla oynadım onların dışında TWD serisi gerçekten oynadığım ve etkilendiğim en iyi oyun bana göre serinin en iyi oyunu Net 1. olandır 2. oyuna biraz tereddütle başlamıştım ama gerçekten o da harikaydı özellikle
Kenny geri döndüğünde
.
Hatta 2. sezonu benim için iyi yapan tek şey budur öteki oyunlara diyecek bir şey yok 10 numara.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Black Ops'a kadar Tüm Codları bayıla bayıla oynadım onların dışında TWD serisi gerçekten oynadığım ve etkilendiğim en iyi oyun bana göre serinin en iyi oyunu Net 1. olandır 2. oyuna biraz tereddütle başlamıştım ama gerçekten o da harikaydı özellikle
Kenny geri döndüğünde
.
Hatta 2. sezonu benim için iyi yapan tek şey budur öteki oyunlara diyecek bir şey yok 10 numara.

TWD'yi 10 sezon izlemiş birisi olarak oyunlarına da deli merakla başlayıp bitirmiştim.

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
TWD'yi 10 sezon izlemiş birisi olarak oyunlarına da deli merakla başlayıp bitirmiştim.
Gerçekten sağlam oyun ben 8 sezon izledim dizisini biraz baymıştı açıkcası bulabilirsem çizgi romanlarınıda almak istiyorum ama malasef uygun fiyata yok ve zaten Türkiyede çizgi roman,figür gibi kültürler pek gelişmiyor malasef umarım alırım bir gün.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Gerçekten sağlam oyun ben 8 sezon izledim dizisini biraz baymıştı açıkcası bulabilirsem çizgi romanlarınıda almak istiyorum ama malasef uygun fiyata yok ve zaten Türkiyede çizgi roman,figür gibi kültürler pek gelişmiyor malasef umarım alırım bir gün.
Valla beni 4. sezondan sonra baydı. Hani bu Hershel'in kafasının kesildiği sahneden sonra ben koptum diziden. Sevdiğim de bir karakterdi. Ardından zaten İnsan vs Zombi olan dizinin konusu İnsan vs Zombi vs İnsan'a dönünce beni iyice kopardı.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,310
Metro 2033'ün bu gizlilikle adamları indirip geçmeye çalıştığımız bir bölüm var. Başlarına doğru, tam neredeydi hatırlamıyorum. Böyle bir yerleşkedeydik.
Düşmanlar hakkında bir sıkıntınız yoksa yolunuzu bulamıyorsanız M ye basılı tutup pusulayı açabilirsiniz.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Düşmanlar hakkında bir sıkıntınız yoksa yolunuzu bulamıyorsanız M ye basılı tutup pusulayı açabilirsiniz.
Yol belli, nereye gideceğim belli. Ancak her türlü gizlilik unsurunu denedim gene geçemedim bölümü.

Phorkys

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
56
Valla beni 4. sezondan sonra baydı. Hani bu Hershel'in kafasının kesildiği sahneden sonra ben koptum diziden. Sevdiğim de bir karakterdi. Ardından zaten İnsan vs Zombi olan dizinin konusu İnsan vs Zombi vs İnsan'a dönünce beni iyice kopardı.
Evet ihtiyar iyi adamdı yazık oldu insanların zombilerle mücadelesini anlatan bir film insanların insanlarla mücadalesine dönünce gerçekten baydı bu dizi de arka sokaklar gibi olacak gibi 4. Sezondan sonrası da iyidi aslında bayması garip Kısacası Negan'a kadar iyiydi.

Osman Baytekin

Asistan
Reaksiyon puanı
183
Evet ihtiyar iyi adamdı yazık oldu insanların zombilerle mücadelesini anlatan bir film insanların insanlarla mücadalesine dönünce gerçekten baydı bu dizi de arka sokaklar gibi olacak gibi 4. Sezondan sonrası da iyidi aslında bayması garip Kısacası Negan'a kadar iyiydi.
Negan'ın yükselişi ve düşüşünü her ne kadar güzel yansıtsalar da Andrew Lincoln (Rick) diziden çıkınca izleyesim gelmedi.

O zaman tamamen gizli gitmeyin hocam öldürün saklanın bunu tekrarlayın kolay oluyor bulamıyorlar zaten.
Bende mi iyileşiyor bu yapay zeka? Bana gelince patır patır bulup öldürüyorlar :D