Masaüstü Şu sisteme bir ekran kartı önerir misiniz

Wrathh

Üyecik
yok toplam bütçe 6 bine çıkabiliyor en fazla yanlış anlaşılma oldu :) 5800 lerde tüm parcalar dahil toplanırsa çok güzel olur demek istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartı için bütçen ne kadar kaldı?
1300-1500 arası hocam 1080 p yüksek ayarlarda oyun oynatsın birde autocad falan kullanıcam bu işleri halletsin yeterli

H1ÇK1R1K

Doçent
Yasaklı
yok toplam bütçe 6 bine çıkabiliyor en fazla yanlış anlaşılma oldu :) 5800 lerde tüm parcalar dahil toplanırsa çok güzel olur demek istedim

1300-1500 arası hocam 1080 p yüksek ayarlarda oyun oynatsın birde autocad falan kullanıcam bu işleri halletsin yeterli
1080 TI

Ruyifo

Asistan

RX570 gayet iyi bir ekran kartı olue senin için.

Wrathh

Üyecik
diğer parcalar uyumluluk sorunu çıkarır mı peki mesela sogutucu kasaya girmez vs gibisinden sorjn varmı bi bakıverseniz :D

diğer parcalar uyumluluk sorunu çıkarır mı peki mesela sogutucu kasaya girmez vs gibisinden sorjn varmı bi bakıverseniz :D
ve bileşenler kaliteli mi fiyata göre

TheLastWarrior

Profesör

Hocam bu kartlar olabilir

TheChild

Profesör
Kart olarak 1650 s en iyi seçenek.
Attığın Monitörün aynısı var bende , monitör ayağı biraz kaba , Aşağı yukarı sağa sola oynamıyor monitör ve masa falan oynadığında hemen sallanıyor monitör , ona göre al. Bunlar dert değilse gayet iyi bir monitör.

Wrathh

Üyecik

Hocam bu kartlar olabilir
hocam 1650 super bütceyi biraz zorluyor

Kart olarak 1650 s en iyi seçenek.
Attığın Monitörün aynısı var bende , monitör ayağı biraz kaba , Aşağı yukarı sağa sola oynamıyor monitör ve masa falan oynadığında hemen sallanıyor monitör , ona göre al. Bunlar dert değilse gayet iyi bir monitör.
peki hocam diğer parçaların kalitesi nasıl internette baya baktım hepsi çok olumlu yorumları varda

TheChild

Profesör
Kasa ve psu dan fiyat kısmak mümkün ikisinin birlikte olduğu bi kasa alırsan 150-200 TL karın olur.

SSD den emin değilim daha önce kullanmadım , açıkçası hiç incelemedim de bir fikrim yok , ayrıca CPU soğutucuna da daha ucuz bir alternatifi olabilir , @met 35 yardımcı olur.

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
O fiyata 5500 xt den daha iyi bir tercih olmaz. Hem Rx 570 den hem de 1650S den daha üstün. İndirim beklerseniz 1500 lira civarına rahatlıkla bulabilirsiniz.

Wrathh

Üyecik
O fiyata 5500 xt den daha iyi bir tercih olmaz. Hem Rx 570 den hem de 1650S den daha üstün. İndirim beklerseniz 1500 lira civarına rahatlıkla bulabilirsiniz.
1900 e 4 gb lık gigabyte marka versiyonu var hocam vram olarak sorun cıkarır mı mesela cod modernwarfere oynarken falan

Son mesajlar