Yazılım Şu Dosyayı Yüklesem Bilgisayarıma Virüs Girer mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Merhaba Arkadaşlar Growtopia Adlı Oyun İçin Multiboxing Yapmak İçin GABB isimli yazılımı indirmek istiyorum indirilen dosyanın ismi şu vc_redist.x86.exe virüs vs girer mi spam atılıyor oyunda?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Link Atabilirim İsterseniz...

İkaya

Üyecik
Yasaklı
Merhaba Arkadaşlar Growtopia Adlı Oyun İçin Multiboxing Yapmak İçin GABB isimli yazılımı indirmek istiyorum indirilen dosyanın ismi şu vc_redist.x86.exe virüs vs girer mi spam atılıyor oyunda?

O dosyayı virustotal.com’a yükleyin. Kesin sonuç verir.

İkaya

Üyecik
Yasaklı

Şöyle yapacaksınız, dosyayı indirin ancak exe dosyasına asla tıklamayın. Bilgisayarınıza indiği şekilde www.virustotal.com yazıp dosyayı gönderin ve sizin için 30’dan fazla antivirüs programında bedava test edecektir.

EFI Shell

Dekan

VC Redist Visual C++ oluyor yani Microsoft Corporation'a ait. Tabii ki girmez ama arkadaşların dediklerini yapabilirsiniz. Birde sadece 32 bitini değil 64 bitlerini de kurun.

pardon yanlış dosyayı atmışım linki basınca chrome tehlikeli olduğu için sildi diyor

VC Redist Visual C++ oluyor yani Microsoft Corporation'a ait. Tabii ki girmez ama arkadaşların dediklerini yapabilirsiniz. Birde sadece 32 bitini değil 64 bitlerini de kurun.
yanlış dosya link atmak sebest mi forumda?

Son mesajlar